Wiadomości z tagiem Matt Damon  RSS
Matt Damon i Ben Affleck założyli firmę produkcyjną. Jaki pierwszy film?

09.06.2022 18:37


Podążając tropem innych słynnych kolegów i koleżanek z show-biznesu, również Matt Damon i Ben Affleck zdecydowali się na założenie firmy produkcyjnej, za pośrednictwem której produkować będą filmy i seriale. Pierwszym z nich będzie najprawdopodobniej sportowy dramat, do którego zdjęcia rozpoczęły się 6 czerwca.

Źródło: film.interia.pl

"Oppenheimer": Casey Affleck w obsadzie nowego filmu Christophera Nolana

26.04.2022 8:42


Do imponującej obsady nowego filmu Christophera Nolana dołączył laureat Oscara Casey Affleck ("Manchester by the Sea"). W produkcji "Oppenheimer" aktor spotka się z takimi gwiazdami, jak Cillian Murphy, Matt Damon, Robert Downey Jr., Emily Blunt, Gary Oldman i Kenneth Branagh.

Źródło: film.interia.pl

Ben Affleck i Matt Damon znowu razem. Opowiedzą o kultowych butach Michaela Jordana

20.04.2022 20:40


Ben Affleck i Matt Damon znowu pracują razem. Laureaci Oscara za najlepszy scenariusz filmu "Buntownik z wyboru", opowiedzą tym razem o jednym z najważniejszych kontraktów w historii sportu ‒ umowie Nike z Michaelem Jordanem.

Źródło: film.interia.pl

Mediaplus z kampanią Crypto.com z Mattem Damonem

19.01.2022 20:40

Agencja mediowa Mediaplus (Group One) jest odpowiedzialna za planowanie i zakup mediów w kanałach tv dla Crypto.com, aplikacji do zakupu kryptowalut na świecie. W spotach reklamowych pojawia się międzynarodowa gwiazda kina - Matt Damon. Polski oddział Mediaplus realizuje projekt we współpracy z Mediaplus International.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

​Matt Damon: Kto załatwił mu rolę w "Szeregowcu Ryanie"?

20.11.2021 9:39


Dobre znajomości to podstawa. Udowadnia to historia opowiedziana przez Matta Damona w jednym z ostatnich wywiadów. Popularny aktor, którego aktualnie można oglądać w filmie "Ostatni pojedynek", przyznał, że rolę w "Szeregowcu Ryanie" Stevena Spielberga załatwił mu... Robin Williams.

Źródło: film.interia.pl

Robert Downey Jr. i Matt Damon w filmie o twórcy bomby atomowej

07.11.2021 20:15

Christopher Nolan kręci film na podstawie książki nagrodzonej Pulitzerem. W roli głównej Cillian Murphy.

Źródło: filmosfera.pl

reklama
player+
Kontakt z nami