player+
Wiadomości z tagiem Ben Affleck  RSS
Matt Damon i Ben Affleck założyli firmę produkcyjną. Jaki pierwszy film?

09.06.2022 18:37


Podążając tropem innych słynnych kolegów i koleżanek z show-biznesu, również Matt Damon i Ben Affleck zdecydowali się na założenie firmy produkcyjnej, za pośrednictwem której produkować będą filmy i seriale. Pierwszym z nich będzie najprawdopodobniej sportowy dramat, do którego zdjęcia rozpoczęły się 6 czerwca.

Źródło: film.interia.pl

Jennifer Lopez i Ben Affleck na nagraniu sprzed 20 lat

10.05.2022 14:37


Jennifer Lopez od lat cieszy fanów swoją muzyką, kolejnymi projektami filmowymi czy kampaniami reklamowymi. Gwiazda, która niedawno skończyła 52 lata, zdecydowanie nie wygląda na swój wiek. Co więcej, jest ogromną inspiracją dla fanów - dzięki regularnej pracy, ćwiczeniom i odpowiedniej diecie wokalistka zachwyca figurą, której można pozazdrościć! Ostatnio jednak uwaga mediów skupia się przede wszystkim na życiu prywatnym artystki i głośnym powrocie do Bena Afflecka.

Źródło: film.interia.pl

Ben Affleck i Matt Damon znowu razem. Opowiedzą o kultowych butach Michaela Jordana

20.04.2022 20:40


Ben Affleck i Matt Damon znowu pracują razem. Laureaci Oscara za najlepszy scenariusz filmu "Buntownik z wyboru", opowiedzą tym razem o jednym z najważniejszych kontraktów w historii sportu ‒ umowie Nike z Michaelem Jordanem.

Źródło: film.interia.pl

"Deep Water": to na planie tego filmu Ana de Armas i Ben Affleck zaczęli romansować. Jest już zwiastun

08.03.2022 14:39

Gorąca atmosfera na planie thrillera erotycznego udzieliła się odtwórcom głównych ról. Ana de Armas i Ben Affleck wdali się w romans. Jednak ich...

Źródło: film.wp.pl

"Głęboka woda": Ben Affleck i Ana de Armas w erotycznym thrillerze [zwiastun]

07.03.2022 17:05


Niektórzy przypuszczali, że erotyczny dramat "Głęboka woda" nigdy nie ujrzy światła dziennego. Między innymi dlatego, że główne role zagrali w nim Ben Affleck i Ana de Armas w czasie, gdy prywatnie byli kochankami, a teraz aktor spotyka się już z Jennifer Lopez. Film Adriana Lyne'a zadebiutuje jednak 18 marca na platformie streamingowej Hulu (poza Stanami Zjednoczonymi - w serwisie Amazon Prime Video). Pojawił się właśnie oficjalny zwiastun oczekiwanej produkcji.

Źródło: film.interia.pl

Ben Affleck w zwiastunie thrillera ''Głęboka woda''

15.02.2022 11:47

Platforma Hulu opublikowała pierwszą zapowiedź thrillera psychologicznego Głęboka woda. W rolach głównych Ben Affleck i Ana de Armas.

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami