player+
Wiadomości z tagiem Robert Pattinson  RSS
"Mickey 17": Robert Pattinson w nowym filmie Joon-ho Bonga [zwiastun]

06.12.2022 15:33


29 marca 2024 roku do kin na całym świecie trafi film zatytułowany "Mickey 17", czyli najnowsze dzieło twórcy nagrodzonego Oscarem "Parasite". Wraz z informacją o dacie premiery studio Warner Bros. opublikowało też krótki teaser tej produkcji Joon-ho Bonga, w której w głównej roli występuje Robert Pattinson.

Źródło: film.interia.pl

Henry Cavill chciałby zagrać w "Zmierzchu"? O wszystkim dowiedział się po latach

02.11.2022 18:10


Od wielu lat mówi się o tym, że autorka "Zmierzchu" Stephenie Meyer była rozczarowana obsadą ekranizacji jej książek. Miała ona w głowie inną wizję tego, kto powinien wcielić się w wymyślone przez nią postaci. Idealnym kandydatem Meyer do postaci, którą ostatecznie zagrał Robert Pattinson, był Henry Cavill. Po latach aktor wyznał, że "to mogłoby być fajne".

Źródło: film.interia.pl

Robert Pattinson kuratorem nowojorskiej wystawy i aukcji sztuki

20.09.2022 7:09


Sześć wybranych przez Roberta Pattinsona dzieł trafi pod młotek w trakcie wrześniowej aukcji "Contemporary Curated" organizowanej w Nowym Jorku przez dom aukcyjny Sotheby's. Wśród dzieł wskazanych przez aktora, które uzupełnią aukcyjny zbiór, znalazły się prace Willema de Kooninga, Lynette Yiadom-Boakye, Richarda Serry czy Julie Mehretu. Aukcję, która odbędzie się 30 września, poprzedzi wystawa, którą będzie można oglądać od 24 do 29 września, w nowojorskiej siedzibie Sotheby's.

Źródło: film.interia.pl

LETNIE TANIE KINOBRANIE 16. Tydzień 2.: KALEJDOSKOP POSTACI 15-21 lipca 2021

13.07.2022 22:55

W Kinie Pod Baranami trwa 16. wakacyjny festiwal filmowy Letnie Tanie  Kinobranie. 15 lipca rozpoczyna się drugi tydzień przeglądu – pod hasłem Kalejdoskop postaci. Gangsterzy i księżniczki, liderki i superbohaterowie. Celebryci i gwiazdy rodzinnych przyjęć. Pewni siebie i poszukujący swojej  tożsamości – to kalejdoskop postaci i galeria osobowości. W rolach głównych  m.in: Robert Pattinson, Colin […]

Źródło: www.kulturatka.pl

Steven Yeun w obsadzie nowego filmu reżysera ''Parasite''

08.07.2022 7:49

Reżyser nagrodzonego Oscarami filmu Parasite pracuje nad nowym dziełem, w którego obsadzie jest m.in. Robert Pattinson. Teraz lista płac powiększyła się o jeszcze jedno znane nazwisko. Angaż otrzymał koreański aktor, który pracował już z Bong Joon-ho przy filmie Okja.

Źródło: fdb.pl

Robert Pattinson jest najpiękniejszym mężczyzną na świecie. Otarł się o ideał

20.06.2022 9:21

Już trzeci rok z rzędu Robert Pattinson wygrał w nietypowym konkursie piękności, który powstał nie w oparciu o głosy fanek, ale z pomocą algorytmu komputerowego. Nauka potwierdza, że twarz gwiazdy "Batmana" jest "idealnie piękna" w ponad 92 proc.

Źródło: film.wp.pl

Gwiazdy sagi "Zmierzch" znowu razem?

01.06.2022 14:40


Sukces filmów z serii "Zmierzch" sprawił, że o Robercie Pattinsonie i Kristen Stewart usłyszał cały świat. Młodzi aktorzy wykorzystali swoją szansę i z powodzeniem kontynuują teraz kariery, nieustannie zadziwiając fanów tym, jak bardzo ich wizerunek oddalił się od tego znanego z wampirzego romansu. Pomysł na ponowne obsadzenie ich w jednym filmie ma teraz David Cronenberg. Sam jednak uważa go za "problematyczny".

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami