player+
Wiadomości z tagiem Cher  RSS
Nowi bukmacherzy w Polsce

18.03.2023 13:00


Choć hazard nie jest pochwalaną formą rozrywki, to jednak nikt nie może dorosłym ludziom zabronić bawić się w sposób, jaki chcą. A nie da się ukryć, że bukmacherka i szeroko pojęty hazard to przede wszystkim rozrywka, która dodatkowo pozwala zarobić...

Tagi: Cher, Doda
Źródło: topstars.pl

"Wyrwę" Bartosza Konopki ogląda się bez bólu. Ale czy to nie za mało?

17.03.2023 15:10

Zwiastun "Wyrwy" sugeruje, że na ekranie zobaczymy thriller z prawdziwego zdarzenia. Tajemniczy, przewrotny i trzymający w napięciu niczym filmy Finchera. Tymczasem temu, co dostajemy, daleko do ideału.

Tagi: Cher, Thriller
Źródło: film.wp.pl

Holy Spider - 2023-03-03

05.03.2023 14:36

reżyseria: Ali Abbasi
obsada: Zar Amir-Ebrahimi, Mehdi Bajestani, Arash Ashtiani
tytuł oryginalny: Holy Spider
Oparty na faktach thriller w duchu filmów Davida Finchera, a jednocześnie bezkompromisowy obraz współczesnego Iranu. „Holy Spider” w reżyserii Aliego Abbasiego, twórcy nominowanej do Oscara „Granicy”, obnaża przemoc, jaką posługuje się opresyjny, patriarchalny system. Doskonale przy tym tłumaczy, jak zrodził się gniew protestujących dziś Iranek i Irańczyków.
Choć akcja filmu rozgrywa się w Iranie, ten mroczny thriller świadomie nawiązuje do wybitnych amerykańskich klasyków gatunku, takich jak „Taksówkarz” Scorsesego i „Zodiak” Finchera. Posępny i gęsty jak parna, miejska noc film Abbasiego miał swoją premierę w konkursie festiwalu w Cannes, skąd z nagrodą dla najlepszej aktorki wyjechała Zar Amir Ebrahimi.
„Holy Spider” to mistrzowski true crime o kobiecie, która z narażeniem życia docieka prawdy, rzucając wyzwanie patriarchalnej zmowie. Ebrahimi zagrała dziennikarkę tropiącą seryjnego zabójcę pracownic seksualnych w świętym irańskim mieście Meszhed (zbrodnie w Meszhedzie wydarzyły się naprawdę – zginęło szesnaście kobiet). Religijni przywódcy, policja i media nie kryją cichego podziwu dla fanatyka, który „czyści” ulice z zepsucia i grzechu. Bohaterka ma więc przeciwko sobie nie tylko mordercę, ale także drapieżników w mundurach i na stanowiskach, dla których życie kobiet – w tym jej własne – nie ma żadnej wartości. Świat „Holy Spider” jest jak zastawiona na nie lepka pajęczyna.

Źródło: www.kino.krakow.pl

"Imperium światła": Gorący romans z dużo młodszym kochankiem. Dzieli ich wszystko

03.03.2023 14:39


Urzekająco piękny, pełen empatii, nostalgiczny i paradoksalnie krzepiący. "Imperium światła" Sama Mendesa to film, który wzrusza i koi, mimo że dotyka tak trudnych tematów, jak choroba psychiczna, wykluczenie społeczne czy rasizm w Wielkiej Brytanii za czasów Margaret Thatcher. Dzieło, które zrodziło się z miłości do kina i stylowej muzyki. Pełen gwiazd w pozornie nieefektownych, ale wspaniałych rolach. Na ekranie: Olivia Colman, Micheal Ward, Toby Jones i Colin Firth.

Tagi: Cher
Źródło: film.interia.pl

Brad Pitt wręczył honorową nagrodę Davidowi Fincherowi. Kiedyś sam odmówił statuetki

25.02.2023 12:09


David Fincher został uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości podczas tegorocznego rozdania Cezarów, czyli prestiżowych, francuskich nagród filmowych, które przyznawane są przez Akademię Sztuki i Techniki Filmowe, które odbyło się 24 lutego. Statuetkę wręczył mu Brad Pitt, który pracował z reżyserem przy takich filmach jak "Siedem" czy "Podziemny krąg".

Źródło: film.interia.pl

David Fincher wyjaśnia dlaczego serial „Mindhunter” Nefliksa nie wróci z trzecim sezonem

22.02.2023 20:48

Twórca popularnego serialu Netfliksa, reżyser David Fincher po latach oczekiwania przez widzów potwierdził, że nowy sezon „Mindhuntera” nie powstanie. Wyjaśnił, że produkcja była zbyt kosztowna dla platformy.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Trzeci sezon serialu "Mindhunter" nie powstanie

21.02.2023 13:53

David Fincher potwierdza wieści dotyczące braku kontynuacji. Powód? Brak wystarczającej widowni.

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami