Wiadomości z tagiem Superman  RSS
Znamy reżysera nowego Supermana. Zatrudnił... sam siebie!

16.03.2023 15:26


Nabiera rozpędu projekt realizowanego od podstaw nowego filmu o Supermanie. Pisaniem scenariusza tej produkcji o najsłynniejszym superbohaterze świata zajął się James Gunn zaraz po tym, jak wraz z Peterem Safranem objął szefostwo studia DC Studios. Teraz twórca ogłosił, że do wyreżyserowania filmu "Superman" Legacy" na podstawie własnego scenariusza zatrudnił... samego siebie.

Tagi: Superman
Źródło: film.interia.pl

Michael Cudlitz jako Lex Luthor na pierwszym zdjęciu z serialu "Superman i Lois"

14.03.2023 23:02

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że w roli Lexa Luthora w serialu Superman i Lois zobaczymy Michaela Cudlitza. Dzisiaj mamy możliwość rzucenia okiem na to, jak ten aktor będzie prezentował się w roli ikonicznego złoczyńcy.

Tagi: Superman
Źródło: fdb.pl

Nicolas Cage w filmach Marvela? Powiedział, co o tym myśli

07.03.2023 8:37


Nicolas Cage podczas Festiwalu Filmowego w Miami został zapytany o filmy superbohaterskie. Powiedział, że nie musi występować w filmach Marvela. Nawiązał także do produkcji "Superman Lives" z lat 90. - projektu, który z jakiegoś powodu nie został ukończony.

Źródło: film.interia.pl

Czy w DCU jest miejsce na kolejne części "Shazama!"? Reżyser widowiska odpowiada

01.03.2023 10:36

James Gunn i Peter Safran, którzy w Warner Bros. Discovery stanęli na czele jednostki odpowiedzialnej za adaptacje komiksów DC, przeprowadzają rewolucję w uniwersum. Wiadomo już, że Henry Cavill nie powróci jako Superman, a "Batman" Matta Reevesa z Robertem Pattinsonem w roli tytułowej będzie się rozwijał jednocześnie z inną serią o przygodach Człowieka Nietoperza. A co z granym przez Zachary'ego

Źródło: www.filmweb.pl

Nowy serial DC przenosi się z HBO na platformę Netflix

25.02.2023 10:49

Serial "Dead Boy Detectives" zmienia platformy. Ekranizacja spin-offu komiksowego "Sandmana" Neila Gaimana miała oryginalnie trafić na HBO Max. Teraz projekt został sprzedany platformie Netflix. Producentem wykonawczym serialu jest Greg Berlanti ("Flash", "Ty", "Superman i Lois"). Greg Berlanti: z HBO Max na Netfliksa Warner Bros. Television znalazło dla serialu "Dead Boy Detectives"

Źródło: www.filmweb.pl

Gunn pisze "Supermana" już od pół roku. "Aquaman 2" to wtopa?

21.02.2023 11:45

W styczniu James Gunn i Peter Safran, którzy od października szefują DC Studios, ogłosili swoje plany na filmową przyszłość DC. Teraz Gunn zdradził jednak, że jeden z ogłoszonych projektów był w przygotowaniu jeszcze przed jego "awansem". Tymczasem w sieci pojawiły się przecieki z pokazów testowych widowiska "Aquaman i Zaginione Królestwo", ostatniego filmu DC zrealizowanego pod poprzednim

Tagi: Superman
Źródło: www.filmweb.pl

Ile lat będą mieć Batman i Superman w pierwszej fazie DCU? James Gunn odpowiada

19.02.2023 10:53

James Gunn, który chętnie używa Twittera, odpowiedział na pytania fanów dotyczące wieku Supermana i Batmana. Role tych postaci, które pojawią się w pierwszej fazie DCU zatytułowanej "Chapter One: Gods and Monsters", wciąż nie są obsadzone.  James Gunn zdradza szczegóły dotyczące nowego Batmana i Supermana Fani Batmana i Supermana nie mogą się doczekać castingu. Choć James Gunn jasno dał

Źródło: www.filmweb.pl

Kung-Fu i nowa superbohaterka "Jade Armor" w Cartoon Network

14.02.2023 10:40

• "Jade Armor" to komediowy serial pełen przygód i akcji, wciągający widzów do świata kung-fu.
• Widzowie zobaczą popisy sztuk walki, odkryją wyjątkowe supermoce głównej bohaterki o imieniu Lan Jun i lepiej poznają odważną nastolatkę, która po odkryciu magicznej zbroi zostanie superbohaterką - Jade Armor.

Źródło: media2.pl

reklama
player+
Kontakt z nami