Wiadomości z tagiem Disney  RSS
Reżyserzy filmu "Wszystko wszędzie naraz" wyjaśniają, dlaczego "sprzedali się" Disneyowi

25.03.2023 10:28


Na początku tego tygodnia pojawiła się informacja, że twórcy nagrodzonego siedmioma Oscarami filmu "Wszystko wszędzie naraz" wyreżyserowali jeden odcinek serialu "Skeleton Crew" z uniwersum "Gwiezdnych wojen". Nie wszystkich fanów Daniela Kwana i Daniela Scheinerta ta wiadomość ucieszyła. Niektórzy zarzucili filmowcom, że dali się wtłoczyć w tryby korporacyjnej maszyny studia Lucasfilm. Teraz duet Daniels odpowiedział na te zarzuty.

Źródło: film.interia.pl

Poruszający dokument o Edzie Sheeranie już w maju na Disney + - zobaczcie zwiastun

23.03.2023 11:35

Intymna opowieść o Edzie Sheeranie – czteroodcinkowy dokument o brytyjskim gwiazdorze Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta tylko na Disney+ w maju. Zobaczcie zwiastun!

Tagi: Disney
Źródło: fdb.pl

Pakiet Disney+ z reklamami popularniejszy niż tanie plany Netfliksa i HBO Max

21.03.2023 20:57

W pierwszym miesiącu po debiucie pakietu Disney+ z reklamami, taki plan wybierało 20 proc. rejestrujących się w serwisie. Jonathan Carson, współzałożyciel i dyrektora generalnego firmy analitycznej Antenna ujawnił też, że w przypadku w przypadku Netfliksa ten odsetek wyniósł 9 proc., natomiast HBO Max 14 proc.  

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Keira Knightley: Od "Piratów" do "Dusiciela". Co dalej z jej karierą?

21.03.2023 16:17


Od kilku dni na Disney+można zobaczyć najnowszy film Keiry Knightley - opartego na faktach "Dusiciela z Bostonu". To dobra okazja, żeby przypomnieć początki kariery aktorki, która w ostatnim czasie mocno ograniczyła występy na ekranie i skupiła się na macierzyństwie. Zdecydowała się również całkowicie zrezygnować z rozbieranych ról, które kiedyś nie stanowiły dla niej problemu.

Źródło: film.interia.pl

Koniec serialu „Willow”

20.03.2023 20:48

Mimo że serial „Willow” Disney+ nie dostał zamówienia na drugi sezon, jego twórca - Jon Kasdan - mówi, że kolejne odcinki powstaną, ale nie w najbliższej przyszłości. Kto ma ostatnie słowo w tej sprawie?

Tagi: Disney
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Avatar 3" może zostać serialem limitowanym na Disney+

20.03.2023 12:26

W sieci pojawiła się ciekawa plotka dotycząca przyszłości uniwersum "Avatara". Możliwe, że fani otrzymają serial limitowany!

Tagi: Disney
Źródło: fdb.pl

Muzyka „jeszcze bardziej zaczarowana” [recenzja OST]

20.03.2023 8:06

Sequel "Zaczarowanej" ponownie kradnie serca fanów Disneya za sprawą muzyki Alana Menkena.

Tagi: Disney
Źródło: filmosfera.pl

Ikoniczne postaci Disneya w nowych wersjach. Yara Shahidi dumna z różnorodności

18.03.2023 12:34


Yara Shahidi w filmie "Piotruś Pan i Wendy" i Halle Bailey w "Małej syrence". Disney udowadnia, że różnorodność obsadowa ma sens i bez względu na głosy krytyki wprowadza zmiany do klasyki, obsadzając w głównych rolach ciemnoskóre aktorki. Gwiazdy nie kryją dumy i wdzięczności. Ostatnia z wypowiedzi, wcielającej się w Dzwoneczka aktorki, poruszyła opinię publiczną.

Tagi: Disney
Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami