Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem Niewinne  RSS
Zmienił się nie do poznania. Bill Skarsgard, delikatny chłopak wygląda jak młody bóg

03.04.2024 11:28

Bill Skarsgard miłośnikom kina znany jest głównie z roli w dwuczęściowym horrorze "To". W tych filmach charakteryzacja całkowicie przysłoniła jednak jego urodę. Młody aktor w innych produkcjach prezentował się jako wysoki, smukły chłopak o niewinnej twarzy. Teraz wygląda już całkiem inaczej. W sieci pojawił się zwiastun filmu "Boy Kills World".

Źródło: film.wp.pl

"To jest znęcanie się nad zwierzętami". Burza pod rodzinnym nagraniem Małgosi Rozenek. Fani podnieśli alarm

02.04.2024 19:21

Małgorzata Rozenek mieszka z pokaźnym stadem zwierząt. Niestety niewinny rodzinny film właśnie wywołał nowe oskarżenia o znęcanie się nad pupilami. Czym Perfekcyjna naraziła się teraz?

Tagi: Niewinne
Źródło: swiatgwiazd.pl

Promocja: Lajki na Facebooku - odkryj siłę interakcji

26.03.2024 12:11

Lajki na Facebooku, czyli popularne „Facebook Likes”, odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu naszej interakcji społecznej w świecie online w mediach społecznościowych. Choć mogą się wydawać jedynie niewinnymi gestami potwierdzającymi czyjąś treść lub zdjęcie, mają one znacznie większe znaczenie niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W rzeczywistości, lajki stanowią fundament naszego doświadczenia na Facebooku, wpływając na nasze samopoczucie, interakcje z innymi użytkownikami oraz nawet widoczność naszych treści. Wiele osób zastanawia się, czy kupowanie lajków ma sens i jak zdobyć polskie lajki, przeczytaj nasz artykuł.

Źródło: esensja.pl

Podano do stołu - Recenzja filmu Coś w wodzie (2 024)

24.03.2024 10:02

Wieczór panieński na Karaibach. Nocleg w ekskluzywnym kurorcie. Następnego dnia niewinna wycieczka łódką. Bezchmurne niebo, złocisty piasek, zniewalający błękit morza. Dla pięciu dziewczyn to czas, by

Tagi: Niewinne
Źródło: www.filmweb.pl

Kiedy raj zmienia się w koszmar

23.03.2024 21:38

„Coś w wodzie” to thriller o przyjaciółkach, których niewinny rejs po otwartym morzu zmienia się w koszmar.

Źródło: filmosfera.pl

Jonathan Majors znów pozwany. Była partnerka aktora podaje nowe szczegółowe przykłady znęcania się

20.03.2024 9:35

Grace Jabbari złożyła kolejny pozew przeciwko Jonathanowi Majorsowi. Opisała w nim szczegółowo sytuacje, gdy aktor podczas trwania ich związku miał znęcać się nad nią psychicznie i fizycznie.Nowe informacje w sprawie . Aktor w dalszym ciągu utrzymuje, że jest niewinny. Przyznał to między innymi w programie Good Morning America. Ława przysięgłych orzekła jednak coś innego. 18 grudnia 2023 roku uznała, że jest winny lekkomyślnego ataku trzeciego stopnia oraz nękania swojej byłej partnerki, Grace Jabbari....

Tagi: Niewinne
Źródło: naekranie.pl

Maraton Horrorów 2024 - 2024-03-22

15.03.2024 14:36


Straszny piątek ze strasznym maratonem horrorów. Tym razem na ekranie zobaczymy filmy: Gdy Rodzi się zło, Coś w Wodzie, Dzieci Amelii. O CZYM SĄ FILMY? GDY RODZI SIE ZŁO: Mieszkańcy małej osady odkrywają, że wkrótce narodzi się wśród nich Zło. Przerażeni próbują uciekać, zaczynając desperacką walkę z czasem. Szybko okaże się jednak, że będą musieli zmierzyć się z prawdziwym koszmarem. COŚ W WODZIE: Niewinny rejs po otwartym morzu zmienia się w koszmar za sprawą ataku drapieżnych rekinów. DZIECI AMELII: Edward szuka biologicznej rodziny w Portugalii. Odnajduje willę i ponownie spotyka się ze swoją dawno zaginioną matką i bliźniakiem. Jednak ich wspólna przeszłość skrywa mroczny sekret, który na zawsze zmieni jego postrzeganie własnej tożsamości i korzeni.

Źródło: www.kino.krakow.pl

Meksykański hit "Macocha" w Novelas+

12.03.2024 19:06

• "Macocha" to poruszająca historia wrobionej w zbrodnię kobiety, która poświęci własne życie, aby udowodnić swoją niewinność i odzyskać ukochane dzieci.
• Meksykańska telenowela to 50-odcinkowa historia o wytrwałości, bólu, ale również o wielkiej motywacji i miłości.

Tagi: Niewinne
Źródło: media2.pl

Nie tylko Komenda. Jego historia też wywołuje dreszcze. Spędził lata w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił

04.03.2024 17:22

Zawsze istnieje zagrożenie, że wymiar sprawiedliwości może się pomylić. Zdarzają się takie sytuacje, przez które niewinni ludzie odsiadują niesłusznie karę. Taki przypadek spotkał nie tylko Tomasza Komendę, a również Czesława Kowalczyka. Jego historia jest dramatyczna.

Tagi: Niewinne
Źródło: swiatgwiazd.pl

reklama
Kontakt z nami