Wiadomości z tagiem HBO  RSS
Śubuk - 2022-12-02

06.12.2022 20:36

reżyseria: Jacek Lusiński
obsada: Małgorzata Gorol, Andrzej Seweryn, Aleksandra Konieczna
tytuł oryginalny: Śubuk
„Śubuk” to najnowsze dzieło producentów „Carte Blanche”, „Ostatniej Rodziny” i nominowanego do Oscara hitu „Boże Ciało”, który w kinach zobaczyło łącznie prawie 1,6 miliona widzów. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia młodej matki autystycznego chłopca, której wieloletni upór i walka z biurokracją oraz ludzką bezdusznością doprowadziły do istotnych zmian w polskim systemie edukacji. „Śubuk” to trafiająca prosto w serce, wypełniona emocjami, optymizmem i czułym humorem opowieść o kobiecej sile, radości życia, odmiennym postrzeganiu świata i ukrytym potencjale, który drzemie w każdym z nas. W roli głównej, po raz pierwszy w swojej karierze, występuje Małgorzata Gorol, aktorskie odkrycie ostatnich lat, znana m.in. z filmów „Twarz” Małgorzaty Szumowskiej i „Magnezja” Maćka Bochniaka. Wspierają ją – nagradzany na całym świecie za rolę w filmie „Ostatnia Rodzina” – Andrzej Seweryn, kilkukrotna laureatka Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł – Aleksandra Konieczna („Ostatnia Rodzina”, „Boże Ciało”), odkrycie głośnego serialu HBO, „Ślepnąc od świateł” – Marta Malikowska, gwiazdor serialu „Chyłka” – Filip Pławiak, a także pojawiający się po raz pierwszy na ekranie – Wojtek Krupiński i Wojciech Dolatowski. Reżyserem „Śubuka” jest Jacek Lusiński, twórca poruszającego obrazu „Carte Blanche”. Wspólnie z Szymonem Augustyniakiem jest on również autorem scenariusza, który wygrał prestiżowy konkurs Script Pro w 2019 rok, a na 47 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych otrzymał nagrodę w tej kategorii.

Tagi: Oscary, HBO
Źródło: www.kino.krakow.pl

Premiera finałowego sezonu serialu "Mroczne materie" w HBO i HBO Max (wideo)

06.12.2022 10:59

• Serial "Mroczne materie", będący adaptacją nagradzanej trylogii fantasy autorstwa Philipa Pullmana o tym samym tytule, już dzisiaj wraca z finałowym sezonem.
• W nowym sezonie ponownie wystąpił m.in. Lin-Manuel Miranda jako Lee Scoresby.

Tagi: HBO
Źródło: media2.pl

Nowy zwiastun oczekiwanego ''The Last of Us''

05.12.2022 22:15

HBO Max prezentuje nowy zwiastun opartego na kultowej grze od Naughty Dog serialu The Last of Us. Produkcja zapowiada się na naprawdę dobrą adaptację.

Tagi: HBO
Źródło: fdb.pl

Przegląd jakościowych seriali dla nastolatków

05.12.2022 20:23

Od kiedy HBO wyemitowało „Euforię”, seriale dla młodej widowni przestały być traktowane jako mniej prestiżowe. A ponieważ uniwersum „Euforii” rozrasta się, serial powstanie w wersji niemieckiej, przyglądamy się innym tytułom dla młodych dorosłych, które zyskały duże uznanie widzów i krytyków równocześnie.

Tagi: HBO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

HBO Max na pierwszą połowę grudnia. "Plotkara 2", "Mroczne materie 3"

03.12.2022 22:47

• HBO Max ogłasza ramówkowe nowości na pierwsze dwa tygodnie grudnia

Tagi: HBO
Źródło: media2.pl

Vectra w świątecznej promocji z dostępem do HBO Max

30.11.2022 20:39

Operator Vectra w ramach świątecznej promocji oferuje nowym klientom dostęp do serwisu HBO Max nawet na rok. Obecni klienci mogą natomiast skorzystać z dostępu do platformy Netflix, jeśli zdecydują się na podniesienie prędkości swojego internetu.

Tagi: Netflix, HBO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Przebój listopada. Film dla dorosłych podbił widownię w Polsce

29.11.2022 11:22

"Nie martw się, kochanie" miał premierę na festiwalu w Wenecji. Towarzyszyła mu atmosfera skandalu. Sprawa dotyczyła nie tylko odważnych scen w filmie, ale także wydarzeń, które miały miejsce podczas jego realizacji. Skandale mu jednak nie zaszkodziły. A może wręcz przeciwnie. W listopadzie thriller stał się przebojem numer jeden w HBO Max.

Tagi: HBO, Thriller
Źródło: film.wp.pl

Ruszyły zdjęcia do serialu HBO Max „Diuna: Sisterhood”. Twórczyni Diane Ademu-John rezyguje z pracy showrunnerki

25.11.2022 20:44

Zdjęcia do serialu HBO Max „Diuna: Sisterhood” rozpoczęły się w Budapeszcie, równocześnie Diane Ademu-John, czyli jedna z showruunerek ogłosiła rezygnację z pracy. Pozostaje na planie jako producentka wykonawcza.  

Tagi: HBO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami