Wiadomości z tagiem Robert De Niro  RSS
Porywa swego syna i wyruszają w niezwykłą podróż. Takiego filmu dawno nie było!

19.06.2024 7:56


Na dwa dni przed Dniem Ojca do polskich kin trafi chwytający za serce film "Mój syn Ezra". To pełna humoru opowieść o mocy rodzicielskiej, ojcowskiej miłości. W obsadzie plejada gwiazd: Robert De Niro, Whoopi Goldberg i Rose Byrne.

Źródło: film.interia.pl

Twórcy kultowej komedii nie byli pewni sukcesu. Tak wspominali noc premiery

15.06.2024 20:35


W czasie Tribeca Film Festival, który odbywa się właśnie w Nowym Jorku, Robert De Niro i Billy Crystal wspominali "Depresję gangstera". Komedia Harolda Ramisa obchodziła w tym roku swoje ćwierćwiecze. Aktorski duet opowiedział o tym, jak spędzali noc premiery filmu w oczekiwaniu na pierwsze wyniki finansowe.

Źródło: film.interia.pl

Mój syn Ezra - 2024-06-21

07.06.2024 8:36

reżyseria: Tony Goldwyn
obsada: Robert De Niro, Rose Byrne, Vera Farmiga
tytuł oryginalny: Ezra
Życie aspirującego komika Maxa Bernala to chaos i improwizacja. Po rozwodzie znów mieszka z ojcem i bez większych sukcesów próbuje przebić się w świecie komedii. Z byłą żoną drze koty w sprawie opieki nad autystycznym synem o imieniu Ezra, którego kocha nad życie. Na pewno Max nie jest encyklopedycznym wzorcem statecznego ojca, ale serca nie można mu odmówić. Gdy dowiaduje się, że jego była żona za namową lekarza chce umieścić Ezrę w szkole specjalnej, Max bez jej wiedzy zabiera syna w podróż przez Stany. Nie chce pozwolić, by szkolne mury oddzieliły chłopca od zwykłego życia i na zawsze zamknęły go w jego własnym świecie. Wierzy, że inność Ezry nie jest wyrokiem skazującym go na funkcjonowanie na marginesie tzw. normalnego świata. Eskapada pełna szalonych perypetii i niezwykłych spotkań będzie dla ojca i syna okazją do odkrycia na nowo łączącej ich więzi i przeżycia przygód, które udowodnią, że „normalność” jest przereklamowana.

Źródło: www.kino.krakow.pl

Trump uznany za winnego. De Niro musiał skomentować

31.05.2024 7:17

Kilka dni temu Robert De Niro krzyczał przed sądem, że Donald Trump to "zagrożenie" dla Amerykanów. Teraz komentuje wyrok sądu ws. byłego prezydenta.

Źródło: film.wp.pl

Tim Roth jako wyzwolony seksualnie Henry Kissinger? Szykują się nowe "Fakty i akty"?

15.05.2024 14:49

Tim Roth ("Magia kłamstwa" i "Sundown") stara się o rolę w filmie "Kissinger Takes Paris" o Henrym Kissingerze – amerykańskim polityku, który został uhonorowany Pokojową Nagrodą Nobla. Film zapowiadany jest jako satyra w stylu komediodramatu "Fakty i akty" z Robertem De Niro i Dustinem Hoffmanem. "Kissinger Takes Paris" – co wiemy o filmie? W opisie "Kissinger Takes Paris" można

Źródło: www.filmweb.pl

Bez lukrowania, ale z humorem

07.05.2024 23:03

Dlaczego w obsadzie filmu „Mój syn Ezra” nie mogło zabraknąć Roberta De Niro?

Źródło: filmosfera.pl

Wzruszający dowód na siłę miłości w zwiastunie filmu "Mój syn Ezra"

15.04.2024 19:57

Prezentujemy zwiastun filmu Mój syn Ezra, gdzie w głównych rolach występują Robert De Niro i Bobby Cannavale.

Źródło: fdb.pl

Ma partnerkę młodszą o 35 lat. Rok temu został ojcem

11.04.2024 10:14

Wiele hollywoodzkich par udowadnia, że różnica wieku nie jest przeszkodzą dla miłości. Jednym z dowodów na tę tezę jest związek Roberta De Niro i Tiffany Chen. On ma 80, ona 45, dzieli więc ich aż 35 lat. Nie przeszkodziło im to jednak w wydaniu na świat potomstwa. Ostatnie zdjęcia pokazują, że nie narzekają też na brak szczęścia w relacji.

Źródło: film.wp.pl

Jakie są grancie nawracania na chrześcijaństwo w XXI wieku?

16.03.2024 20:36


To znamienne, jak inna jest wymowa tytułu "Misja" w 2024 roku, od tej z roku 1986, gdy Złotą Palmę w Cannes dostawał film Ronalda Joffe. Arcydzieło z Robertem De Niro i Jeremym Ironsem jest krytyką sojuszu tronu z ołtarzem, ale też celebruje najwyższą ofiarę misjonarzy. Dokument Amanda McBaine'a i Jesse Mossa skręca w inne rejony, stawiając pytanie o sens ewangelizacji i nawracania na chrześcijaństwo.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami