Wiadomości z tagiem David Cronenberg  RSS
"Infinity Pool": Nowy film Alexandra Skarsgarda tylko dla dorosłych widzów

22.09.2022 18:05


Najnowszy film syna Davida Cronenberga zatytułowany "Infinity Pool" otrzymał właśnie kategorię wiekową NC-17. Oznacza to, że będą mogli zobaczyć go jedynie widzowie powyżej osiemnastu lat. Z taką kategorią nie zgadza się jednak produkująca film firma NEON, która zamierza odwołać się od decyzji Motion Picture Association of America (MPA). W głownych rolach zobaczymy Mię Goth ("X) i Alexandra Skarsgarda ("Wiking").

Źródło: film.interia.pl

HBO pracuje nad serialem rozgrywającym się w świecie ''Telepatów'' Davida Cronenberga

21.09.2022 22:36

Pamiętacie kanadyjski horror science fiction Telepaci, za który odpowiada David Cronenberg? HBO planuje zrealizować serial rozgrywający się w świecie wykreowanym przez utalentowanego filmowca.

Źródło: fdb.pl

"Zbrodnie przyszłości": David Cronenberg i body horror

22.07.2022 14:37


Ewolucja nie oznacza zmierzania do czegoś lepszego, ale do czegoś innego - mówi David Cronenberg, który po ośmiu latach nieobecności na wielkim ekranie wraca z body horrorem "Zbrodnie przyszłości" o kontroli nad ludzkim ciałem i ekspresji twórczej w rzeczywistości zdominowanej przez technologię. Film od piątku można oglądać na ekranach polskich kin.

Źródło: film.interia.pl

David Cronenberg: Nagroda za całokształt twórczości na festiwalu w San Sebastian

26.06.2022 14:41


David Cronenberg otrzyma nagrodę za całokształt twórczości na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Sebastian. Kanadyjski reżyser odbierze nagrodę podczas uroczystej gali, która odbędzie się 21 września w Victoria Eugenia Theatre.

Źródło: film.interia.pl

David Cronenberg miał zaćmę. Przeszedł operację

05.06.2022 11:07


David Cronenberg, kanadyjski reżyser, przypomniał o sobie światu podczas festiwalu filmowego w Cannes, na który pojechał ze swoim nowym filmem "Zbrodnie przyszłości". Niektórzy zwrócili uwagę na fakt, że artysta widziany był ciągle w okularach przeciwsłonecznych. Wyjaśnił, że miało to związek z tym, że niedawno poddał się operacji usunięcia zaćmy i widzi wszystko jaśniej.

Źródło: film.interia.pl

Gwiazdy sagi "Zmierzch" znowu razem?

01.06.2022 14:40


Sukces filmów z serii "Zmierzch" sprawił, że o Robercie Pattinsonie i Kristen Stewart usłyszał cały świat. Młodzi aktorzy wykorzystali swoją szansę i z powodzeniem kontynuują teraz kariery, nieustannie zadziwiając fanów tym, jak bardzo ich wizerunek oddalił się od tego znanego z wampirzego romansu. Pomysł na ponowne obsadzenie ich w jednym filmie ma teraz David Cronenberg. Sam jednak uważa go za "problematyczny".

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami