Wiadomości z tagiem Spider-Man  RSS
Książę Harry jako Spider-Man. Dlaczego założył strój superbohatera?

04.12.2022 13:07


Książę Harry z okazji zbliżających się świąt zwrócił się do dzieci żołnierzy, których rodzice polegli na froncie. Aby lepiej do nich dotrzeć, założył strój Spider-Mana. Co powiedział?

Źródło: film.interia.pl

Miles Morales na nowym zdjęciu z "Spider-Man: Across the Spider-Verse - Part One"

25.11.2022 15:12

Magazyn Empire opublikował nowe zdjęcie z filmu animowanego Spider-Man: Across the Spider-Verse – Part One. Znajdziecie je w dalszej części artykułu.

Źródło: fdb.pl

Joe Jonas starał się o rolę Spider-Mana! Z kim przegrał?

24.11.2022 13:38


Choć znany jest głównie z występów w zespole Jonas Brothers, gwiazdor ma na swoim koncie kilka aktorskich popisów. W niedawnej rozmowie z "Variety" przyznał, że czas pandemii skłonił go do szlifowania aktorskiego warsztatu pod czujnym i wymagającym okiem żony, Sophie Turner. Przy okazji wyznał, że swego czasu ubiegał się o rolę w filmie "Niesamowity Spider-Man". Niestety Jonas musiał pogodzić się z bolesną porażką i oddać wyższość Andrew Garfieldowi, który to ostatecznie otrzymał jego upragniony angaż.

Źródło: film.interia.pl

Tony Revolori twierdzi, że nie dostał roli Spider-Mana, bo nie jest biały

07.10.2022 13:57


Tony Revolori znany jest głównie z występów w filmowej serii o przygodach Człowieka Pająka, w której wcielił się w postać szkolnego łobuza Eugene’a "Flasha" Thompsona. Aktor pierwotnie ubiegał się jednak o rolę Spider Mana, którą finalnie powierzono Tomowi Hollandowi. W najnowszym wywiadzie Revolori stwierdził, że nie otrzymał wymarzonego angażu ze względu na swój kolor skóry.

Źródło: film.interia.pl

"Spider-Man: Bez drogi do domu" wraca na szczyt zestawienia box office!

05.09.2022 11:12


Pierwszy weekend września w północnoamerykańskich kinach dobitnie pokazał, że koniec lata będzie - zgodnie z przewidywaniami - najtrudniejszym okresem dla tej branży. Brak głośnych premier już od kilku tygodni sprawia, że wpływy właścicieli kin drastycznie maleją. Taka sytuacja doprowadziła do tego, że najchętniej oglądanym filmem minionego weekendu w Ameryce Północnej był "Spider-Man: Bez drogi do domu", który premierę miał w... grudniu ubiegłego roku.

Źródło: film.interia.pl

Tom Holland znika z mediów społecznościowych. Są dla niego przytłaczające

15.08.2022 14:06


Tom Holland, któremu sławę przyniosła rola w "Spider-Man: Homecoming" ogłosił, że robi sobie przerwę od mediów społecznościowych. Stwierdził, że aplikacje są dla niego zbyt "przytłaczające".

Źródło: film.interia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami