Wiadomości z tagiem Siedem  RSS
Martin Klebba zagra Gburka w live-action Disneya o Śnieżce

04.07.2022 13:55

Mędrek, Wesołek, Apsik, Gapcio, Nieśmiałek, Śpioszek oraz Gburek. To imiona legendarnych siedmiu krasnoludków, których możemy oglądać w produkcjach filmowych i serialowych powstałych na bazie baśni braci Grimm. Poznaliśmy nazwisko aktora, który sportretuje w nowym live-action Walta Disneya tego ostatniego!

Tagi: Siedem, Disney
Źródło: fdb.pl

Siedem gwiazd TVN, które zawdzięczają kariery Miszczakowi

03.07.2022 22:09

Edward Miszczak pożegnał się już z TVN, ale wszyscy wiedzą, że miał złotą rękę do tworzenia telewizyjnych gwiazd, albo też do odświeżania i nadawania drugiego życia tym, które przybladły. Niekwestionowane dziś osobowości telewizyjne, jak Filip Chajzer, Marcin Prokop czy Magda Gessler rozbłysły dzięki jego interwencji w ich kariery. Ci, którzy odeszli z telewizji na Wiertniczej, pamiętają, co mu zawdzięczają.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zoom TV kręci trzecią edycję programu „Magia nagości. Polska”

30.06.2022 21:00

W czwartek 30 czerwca ruszają zdjęcia do trzeciej edycji programu „Magia nagości. Polska” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Ma powstać siedem odcinków, które naziemny kanał pokaże jesienią. Prowadzącą show pozostaje bez zmian aktorka Beata Olga Kowalska.

Tagi: Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Tomasz Włosok jako "Król dopalaczy"

30.06.2022 10:21


Patrycjusz Kostyszyn, który posługuje się pseudonimem artystycznym Pat Howl, kończy obecnie zdjęcia do swojego debiutu pełnometrażowego zatytułowanego "Król dopalaczy". Jak przyznaje w rozmowie z PAP Life, impulsem do nakręcenia tej opowieści było m.in. to, że siedziba jego dawnej firmy mieściła się naprzeciwko budki z substancjami psychoaktywnymi. W jej okolicy obserwował intrygujące sytuacje.

Tagi: Siedem
Źródło: film.interia.pl

Bogusław Linda. Melancholijny twardziel skończył 70 lat

27.06.2022 12:32

Wcielał się w największych twardzieli w polskim kinie, zgarniał najbardziej prestiżowe nagrody, a towarzysząca mu aura cynicznego buntownika, z dystansem do siebie i świata, przysparzała mu – i wciąż przysparza – uznanie krytyki i widzów. 27 czerwca Bogusław Linda obchodzi siedemdziesiąte urodziny.

Tagi: Polsat, Siedem
Źródło: film.wp.pl

„Gogglebox 17” jesienią w TTV, startują castingi

22.06.2022 20:56

W jesiennej ramówce TTV pokaże siedemnasty sezon reality-show „Gogglebox. Przed telewizorem” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Właśnie wystartowały poszukiwania uczestników do nowych odcinków projektu.

Tagi: Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Małgorzata Walczak w News24

20.06.2022 20:56

Do zespołu stacji informacyjnej News24 dołączyła Małgorzata Walczak. To jedna z siedmiu osób, które w ostatnich dniach zasiliły stację.

Tagi: Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Powrót do przyszłości": Pierwsza kopia VHS sprzedana za 75 tys. dolarów

17.06.2022 13:57


Zapieczętowana taśma VHS, będąca pierwszą kopią filmu "Powrót do przyszłości" okazała się prawdziwą gratką na licytacji zorganizowanej przez dom aukcyjny Heritage Auctions z siedzibą w Teksasie. Filmowy relikt, który wcześniej należał do aktora Thomasa F. Wilsona, filmowego Biffa Tannena, został sprzedany za rekordową cenę 75 tys. dolarów.

Tagi: Siedem
Źródło: film.interia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami