punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem Brad Pitt  RSS
Wydali majątek i przeszli szereg operacji. Bliźniacy chcieli wyglądać jak Brad Pitt. Oto efekt

20.04.2024 9:45

Brad Pitt ma ogrom fanów na całym świecie. Dwoje z nich, bracia bliźniacy podjęli decyzję, że chcą wyglądać jak sławny aktor. Na operacje plastyczne wydali majątek. Szczegóły. 

Tagi: Brad Pitt
Źródło: swiatgwiazd.pl

Quentin Tarantino porzuca "The Movie Critic". To miał być jego ostatni film

18.04.2024 10:15


"The Movie Critic", czyli ostatni film w reżyserii Quentina Tarantino, nie ujrzy światła dziennego. Zagraniczne media donoszą, że twórca porzucił projekt, w którym główną rolę miał zagrać Brad Pitt.

Źródło: film.interia.pl

Wiadomość dnia w Hollywood. Co się stało? Brad Pitt został na lodzie

18.04.2024 9:35

Na początku lutego pojawia się w mediach informacja, która bardzo ucieszyła miłośników kina. Podano, że Brad Pitt dołączył do obsady filmu "The Movie Critic", który ma być ostatnią fabularną produkcją Quentina Tarantino. Teraz nastąpił jednak prawdziwy zwrot akcji, gdyż słynny reżyser całkowicie porzucił ten projekt.

Źródło: film.wp.pl

Ma dość walki z byłą żoną. Pitta wspiera młoda ukochana

09.04.2024 15:37

Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się prawie dekadę temu, od pięciu lat są po rozwodzie, a i tak ciągle walczą ze sobą w sądzie. 60-letni gwiazdor ma już dość - mówią źródła z jego otoczenia. Nic jednak nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie zaznał spokoju.

Źródło: film.wp.pl

Angelina Jolie złożyła kolejny pozew. Brad Pitt miał się nad nią znęcać dużo wcześniej

05.04.2024 13:28

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się prawie pięć lat temu, jednak formalne rozstanie nie zakończyło batalii sądowych. Gwiazdy od lat spierają się o prawo do sprawowania opieki nad dziećmi, ale także o majątek.

Źródło: film.wp.pl

Pitt znęcał się nad rodziną na długo przed feralnym incydentem w samolocie? Prawnicy Jolie wytoczyli ciężkie działa!

05.04.2024 11:24

Angelina Jolie i Brad Pitt swego czasu uchodzili za jedną z najgorętszych par Hollywood. Tym większe było zaskoczenie, gdy krótko po ślubie para postanowiła się rozstać. Szczegóły sądowego sporu zaskakują. Gwiazdor już dawno był agresywny w stosunku do bliskich?

Źródło: swiatgwiazd.pl

Byli małżonkowie walczą w sądzie o miliony. Przełomowa decyzja?

22.03.2024 8:35


Byli małżonkowie Angelina Jolie i Brad Pitt od lat toczą zacięty spór o wartą 500 mln dolarów winnicę Château Miraval, znajdującą się w sercu francuskiej Prowansji. Jeszcze niedawno wydawało się, że na najlepszej drodze do przejęcia nieruchomości jest laureat Oscara za "Pewnego razu... w Hollywood", ale prawnik aktorki doniósł właśnie o sukcesach swojej klientki.

Źródło: film.interia.pl

Fani czekali 30 lat. Światowe gwiazdy znowu razem?

12.02.2024 6:48

Jeśli te doniesienia okażą się prawdą, to fani oszaleją z radości. Tom Cruise, Brad Pitt i Quentin Tarantino – udział tych gwiazd kina wystarczy, żeby najnowszy i zarazem prawdopodobnie ostatni film jednego z największych współczesnych reżyserów przyciągnął przed ekrany miliony widzów na całym świecie.

Źródło: film.wp.pl

Jennifer Aniston przegrała małżeństwo z "tą trzecią". Zarzucano jej, że nie chciała "dać mężowi dzieci"

11.02.2024 8:19

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli ze sobą przez siedem lat. Sielanka skończyła się, kiedy aktor wszedł na plan "Pana i pani Smith", w którym partnerowała mu Angelina Jolie. Gwiazda posunęła się podobno do seksualnej prowokacji byle tylko zdobyć Pitta. W ten czy inny sposób dopięła swego. Aniston długo mierzyła się z oskarżeniami, że rozpad małżeństwa to jej wina m.in. dlatego, że przedkładała karierę nad macierzyństwo. Przez następne lata jej domniemana ciąża stała się wręcz publiczną obsesją.

Źródło: film.wp.pl

Po 30 latach Tom Cruise i Brad Pitt znów razem! Dzięki Tarantino

10.02.2024 10:43

Jeff Sneider ogłosił rewelację, która musi zachwycać wszystkich fanów kina. I teraz większość z nich modli się, żeby okazała się prawdą. Otóż twierdzi on, że Tom Cruise zagra w ostatnim filmie Quentina Tarantino "The Movie Critic". Tom Cruise po raz pierwszy w filmie Tarantino! Tom Cruise jest bardzo zajętym aktorem. Aktualnie pracuje nad ósmą częścią "Mission: Impossible", a w planach

Źródło: www.filmweb.pl

reklama
Kontakt z nami