Wiadomości z tagiem Audrey Hepburn  RSS
Rooney Mara jako Audrey Hepburn? Syn legendy kina reaguje!

11.01.2022 11:29


Trwają przygotowania do realizacji filmowej biografii Audrey Hepburn. Legendę kina ma zagrać Rooney Mara ("Dziewczyna z tatuażem", "Carol", "Maria Magdalena"). Jak na tę wiadomość zareagował syn nieżyjącej gwiazdy?

Źródło: film.interia.pl

Rooney Mara zagra Audrey Hepburn w biografii reżyserowanej przez twórcę "Tamtych dni, tamtych nocy"

07.01.2022 18:27

Apple zajmie się realizacją kolejnego wielkiego i świetnie zapowiadającego się projektu. Firma wyprodukuje biografię legendarnej Audrey Hepburn.

Źródło: fdb.pl

Powstaje film o Audrey Hepburn. Kto zagra główną rolę?

07.01.2022 14:49


Na temat filmu biograficznego o Audrey Hepburn wiadomo jeszcze niewiele. Ma być to jednak jedna z najbardziej prestiżowych produkcji Apple Studios w tym roku. W ikoniczną postać wcieli się Rooney Mara, aktorka nominowana do Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie "Dziewczyna z tatuażem" oraz za drugoplanowy występ w melodramacie "Carol".

Źródło: film.interia.pl

Powstaje film o Audrey Hepburn. Wiemy, kto zagra słynną aktorkę

07.01.2022 12:35

To ma być najbardziej prestiżowy projekt Apple Studios w tym roku. Nowa wytwórnia filmowa, która realizuje projekty dla platformy streamingowej...

Źródło: film.wp.pl

Ewa Krzyżewska: Miała w sobie coś nieodgadnionego

05.12.2021 5:55


Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Popiół i diament", ale wyraziste kreacje stworzyła również w produkcjach "Zaduszki", "Faraon" czy "Zbrodniarz i panna". Swoją urodą i talentem urzekła znanych reżyserów, którzy porównywali ją do Sophii Loren czy Audrey Hepburn. Będąc u szczytu sławy, Ewa Krzyżewska poszła jednak za głosem serca i zrezygnowała z aktorstwa.

Źródło: film.interia.pl

Powstanie biograficzny serial o ikonicznej aktorce Hollywood Audrey Hepburn

16.04.2021 9:24

Ameryka??ska producentka i scenarzystka Jacqueline Hoyt, odpowiedzialna m.in. za serial ??ona idealna czy Pozostawieni, pracuje nad nowym projektem. Napisze scenariusz do serialu 'Audrey', kt??ry opowie o ??yciu i karierze aktorki Audrey Hepburn.

Źródło: fdb.pl

Ma??gorzata Ko??uchowska na starym zdj?ciu. Wtedy czu??a si? jak Audrey Hepburn!

17.11.2020 13:48

Ma??gorzata Ko??uchowska opublikowa??a w mediach spo??eczno??ciowych swoje stare zdj?cie. Przyzna??a przy tym, ??e w momencie robienia tej fotografii czu??a si? jak Audrey Hepburn! Dlaczego?

Źródło: www.telemagazyn.pl

reklama
player+
Kontakt z nami