Wiadomości z tagiem Blu-ray  RSS
Gdy w człowieku budzi się lew... [recenzja Blu-ray]

04.12.2022 0:00

Kino survivalowe to jeden z tych gatunków filmowych, gdzie zarówno bohater, jak i widz muszą przetrwać do napisów końcowych, nierzadko obgryzając w napięciu paznokcie i wiercąc się w kinowym fotelu, szczególnie gdy antagonistą filmu jest realne, znajome i namacalne zagrożenie w postaci sił natury – zarówno niebezpiecznej flory, jak i dzikiej fauny. W przeszłości na srebrnym ekranie mieliśmy okazję obejrzeć m.in. postapokaliptyczne ...

Tagi: Blu-ray
Źródło: filmosfera.pl

Bestia - recenzja Blu-ray od Galapagos

02.12.2022 12:35

"Bestia" to wręcz podręcznikowy przykład dobrze skrojonego horroru spod znaku animal attack. Jeśli szukacie niezobowiązującej rozrywki, konwencjonalnej, acz równocześnie sprawnie zrealizowanej, to rozsiądźcie się wygodnie na kanapie. Nie mogliście trafić lepiej.

Źródło: film.wp.pl

"Ród Smoka" - kompletny pierwszy sezon w wydaniach 4K UHD, Blu-ray i DVD zadebiutuje 14 lutego

30.11.2022 23:09

Ród smoka po raz kolejny zabiera widzów do Westeros, gdzie czekają widowiskowe walki i mistrzowska intryga. Najbardziej wyczekiwany i najczęściej komentowany serialowy tytuł roku zadebiutuje na 4K Ultra HD, Blu-ray i DVD 14 lutego.

Tagi: Blu-ray
Źródło: fdb.pl

Idris Elba staje do walki z lwem! Konkurs

27.11.2022 23:28

"Bestia" 24 listopada zadebiutowała na Blu-ray i DVD. W naszym konkursie rozdajemy 2 egzemplarze tego filmu.

Tagi: Blu-ray
Źródło: filmosfera.pl

"Nie!" – recenzja Blu-ray od Galapagos

25.11.2022 12:46

"Jakież to wybornie głupie" - mówi w pewnym momencie jeden z bohaterów. Tak samo mogą pomyśleć widzowie "Nie!", liczący po prostu na kolejny horror sci-fi. Bo choć jego rodowód tkwi w gatunku, to dostajemy rozbuchany esej na temat kina, mediów i Bóg wie czego jeszcze. Tym razem Jordana Peele'a "lekko" poniosło.

Źródło: film.wp.pl

DC Liga Super-Pets - recenzja wydania Blu-ray od Galapagos

25.11.2022 12:36

Jeśli chcecie zaimponować swoim dzieciakom wiedzą na temat Supermana i jego kumpli, to jest właśnie ten moment. "DC Liga Super-Pets" tonie w referencjach do komiksowego uniwersum, jednocześnie oferując zgrabną historię, humor i wyśmienitą akcję. A samo wydanie Blu-ray zasługuje na medal.

Źródło: film.wp.pl

Zaginione miasto - recenzja wydania Blu-ray od Galapagos

25.11.2022 12:21

Zaskakująco udany hołd dla Kina Nowej Przygody i najntisowych romcomów. Nieoczywisty, zabawny i pełen wdzięku. "Zaginione miasto" braci Nee to rzecz, o którą nikt nie prosił, ale każdy potrzebował. A wydanie Blu-ray? Tu też czeka nas miłe zaskoczenie.

Tagi: Blu-ray
Źródło: film.wp.pl

Czarny telefon - recenzja Blu-ray od Galapagos

25.11.2022 12:11

Nawet jeśli "Czarny telefon" raczej nie stanie się klasykiem, warto się nim zainteresować. To klimatyczny mały horror z pierwszorzędnie odtworzonymi realiami lat 70. i świetnymi dzieciakami w rolach głównych. Madeleine McGraw - zapamiętajcie to nazwisko.

Źródło: film.wp.pl

"Top Gun: Maverick" - recenzja Blu-ray od Galapagos

24.11.2022 19:22

Zarabiając bez mała 1,5 mld dol. "Top Gun: Maverick" odczarował box office, pokazując, że w kinie jest jeszcze miejsce dla innych rzeczy niż Marvel czy DC. Teraz film Josepha Kosinskiego trafił na Blu-ray i jest to bez wątpienia coś, w co warto się zaopatrzyć.

Tagi: Blu-ray
Źródło: film.wp.pl

Bestia na Blu-ray i DVD

23.11.2022 14:39

Baltasar Kormákur, reżyser filmu "Everest" zabiera nas na afrykańską sawannę, gdzie Idris Elba będzie musiał zmierzyć się z krwiożerczym lwem, by obronić rodzinę....

Tagi: Blu-ray
Źródło: www.galapagos.com.pl

reklama
player+
Kontakt z nami