Wiadomości z tagiem Beata Tyszkiewicz  RSS
Córka znanego polskiego reżysera o macierzyństwie. Po latach żałuje jednego

15.04.2024 9:06


Karolina Wajda to dziecko Beaty Tyszkiewicz oraz Andrzeja Wajdy. Pochodzi z artystycznej rodziny, jednakże nie poszła w ślady rodziców i nie skoncentrowała swojej kariery wokół filmu. W rozmowie dla magazynu VIVA! oraz telewizji śniadaniowej "Dzień Dobry TVN" zdradza swoje przemyślenia na temat posiadania dzieci.

Źródło: film.interia.pl

Dlaczego córka Beaty Tyszkiewicz i Wajdy nie chce mieć dzieci? Zaskakujące wyznanie gwiazdy

12.04.2024 14:36


Karolina Wajda, córka Andrzeja Wajdy i Beaty Tyszkiewicz, w wywiadzie dla "Vivy" dzieli się swoim podejściem do życia i kariery. "Nigdy nie kierowałam się szaloną ambicją i może dlatego nie uwierało mnie, że nie kontynuuję drogi zawodowej moich rodziców" - przyznała. W dalszej części rozmowy wyjaśniła również, dlaczego nie ma dzieci. "Myślę, że podjęłam słuszną decyzję, bo dzieci powinno się mieć z miłości, a nie z obowiązku" - dodała.

Źródło: film.interia.pl

Zapytaliśmy Iwonę Pavlović o Zbigniewa Wodeckiego i Beatę Tyszkiewicz. Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy

25.03.2024 15:48

W historii polskiej edycji “Tańca z gwiazdami” w ławie jurorskiej zasiadali legendarni polscy artyści: Zbigniew Wodecki i Beata Tyszkiewicz. Iwona Pavlović powróciła wspomnieniami do ich towarzystwa w programie i wyznała, czy za nimi tęskni. Jej słowa mogą być zaskoczeniem.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Poruszające słowa Beaty Tyszkiewicz na temat zdrowia. Gwiazda przerwała milczenie

05.02.2024 14:45

Beata Tyszkiewicz po zawale serca zdecydowała się wycofać z życia publicznego. Dziś mieszka w swoim mieszkaniu w Warszawie, nie pojawia się na eventach i nie udziela wywiadów. Nieoczekiwanie przerwała jednak milczenie i zabrała głos w sprawie swojego stanu zdrowia.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Smutne wieści o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Przyjaciele aktorki już niczego nie ukrywają

21.12.2023 8:24

Beata Tyszkiewicz jest doskonale znana przez całe pokolenia dzięki swoim aktorskim projektom, a także programom telewizyjnym. Niestety od kilku lat legenda show-biznesu nie opuszcza swojego mieszkania. Jaki jest powód tak ostatecznej decyzji? Nawet przyjaciele nie mogą jej odwiedzić. Przekazali smutne wieści. 

Źródło: swiatgwiazd.pl

Niepokojące wieści nt. stanu zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Gwiazda przerwała milczenie gorzkim komentarzem

20.12.2023 20:39

Beata Tyszkiewicz zakończyła karierę po tym, jak kilka lat temu przeszła zawał. Teraz jej przyjaciele ze świata filmu podzielili się nowymi, bardzo niepokojącymi doniesieniami na temat jej zdrowia. A co mówi na temat swojego stanu sama aktorka?

Źródło: swiatgwiazd.pl

Beata Tyszkiewicz zniknęła z mediów: "Ma problemy z chodzeniem, wzrokiem, jest osłabiona". Odpowiedziała zaniepokojonym przyjaciołom

19.12.2023 19:02

Beata Tyszkiewicz zakończyła karierę po tym, jak kilka lat temu przeszła zawał. Teraz jej przyjaciele ze świata filmu podzielili się nowymi, bardzo niepokojącymi doniesieniami na temat jej zdrowia. A co mówi na temat swojego stanu sama aktorka?

Źródło: swiatgwiazd.pl

Tyszkiewicz odcięła się na lata. Teraz 85-latka zaskoczyła wszystkich

08.11.2023 14:01

Beata Tyszkiewicz od lat nie była aktywna zawodowo. Ostatnio jednak pojawiła się informacja, że aktorka ma powrócić do pracy. Już wiemy, ile jest w tym prawdy.

Źródło: film.wp.pl

Beata Tyszkiewicz — dama polskiego kina, w której kochały się miliony Polaków. Nie uwierzycie, co dziś robi

20.05.2021 13:50

Beata Tyszkiewicz jako jedna z niewielu polskich aktorek w pełni zasłużyła sobie na przydomek damy polskiego kina. Przed laty kochały się w niej miliony Polaków. Tyszkiewicz ma na swoim koncie wiele wybitnych ról, w tym rolę jurorki w "Tańcu z gwiazdami" oraz babci. Co słychać u Beaty Tyszkiewicz, która jakiś czas temu borykała się z problemami zdrowotnymi? Sprawdźcie, jak jej się wiedzie.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Producenci programu przyznali się do oszustwa. Chodzi o udział Beaty Tyszkiewicz!

09.01.2021 10:39

Beata Tyszkiewicz była jurorką programu "Taniec z gwiazdami" przez 19 edycji. Teraz okazuje się, że producenci programu musieli posunąć się do oszustwa, by aktorka mogła wziąć udział w tym show! Dlaczego? Sprawdź szczegóły!

Źródło: www.telemagazyn.pl

reklama
Kontakt z nami