Wiadomości z tagiem Katarzyna Dowbor  RSS
Katarzyna Dowbor pokazała swoją 90-letnią mamę. "Maciej jest bardzo podobny do babci!"

05.04.2024 14:20

Kasia Dowbor po krótkiej przerwie wróciła do pracy w mediach. Regularnie widzimy ją na antenie TVP, ale niedługo zobaczymy ją także w całkiem nowym, autorskim programie. Internautów zaprosiła go do oglądania wraz z mamą. Od razu posypały się komentarze na temat seniorki!

Źródło: swiatgwiazd.pl

Tego śniadania wielkanocnego Kasia Dowbor nigdy im nie zapomni! Maciej i Joanna się nie popisali

31.03.2024 17:04

Katarzyna Dowbor uwielbia rodzinne spotkania. Wielkanoc 2024 miała spędzać z synem, synową i ich córkami. Jednak Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor bardzo ją rozczarowali. Co tam się wydarzyło?

Źródło: swiatgwiazd.pl

Wielkanocne stoły gwiazd. Szelągowska, Dowbor, Piaseczny i inni pochwalili się dekoracjami

31.03.2024 13:49

Gwiazdy pokazały wielkanocne stoły. Jak je udekorowały? Katarzyna Dowbor, Dorota Szelągowska, Andrzej Piaseczny, Rafał Brzozowski i inni pochwalili się zdjęciami.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Katarzyna Dowbor gorzko o byłym mężu. Miał jej dać wolność, a zamiast tego boleśnie zderzyła się z przykrą rzeczywistością

28.03.2024 10:57

Katarzyna Dowbor od lat występuje przed kamerami i dostarcza widzom mnóstwo pozytywnej energii. Sama jednak ma za sobą doświadczenia, które niejednym złamałyby serce. Były mąż prezenterki nie dawał jej wolności. Dziś gorzko podsumowała młodzieńczą relację.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Katarzynie Dowbor po operacji usunięto organ. O ciężkiej chorobie wiedzieli tylko bliscy

18.03.2024 19:20

Katarzyna Dowbor miała za sobą trudne chwile. Nie wszyscy zdawali sobie sprawę, że dziennikarka ma za sobą poważną operację. Prezenterka po raz pierwszy otworzyła się na ten temat w “Pytaniu na Śniadanie”.

Źródło: swiatgwiazd.pl

"Doborowa od nowa" w Canal+ Domo i Canal+ Online

17.03.2024 9:20

• W nowej serii Katarzyna Dowbor oprowadzi nas po swojej posiadłości - wyremontuje dom, zadba o nieco zarośnięty ogród i zaaranżuje na nowo niefunkcjonalny taras.

Źródło: media2.pl

Kasia Dowbor postawiła się w pracy. To chyba żart, czego od niej zażądali. Czy oni oszaleli?!

08.03.2024 18:05

Katarzyna Dowbor w czarnych włosach? Produkcja jednego z programów kazała jej przefarbować rude pasma! Oto szczegóły.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Katarzyna Dowbor pokazała córkę. 25-latka jest owocem jej nieformalnego związku. Podobne?

01.03.2024 16:50

Katarzyna Dowbor właśnie opublikowała zdjęcie z dorosłą już córką, Marią. Jako mała dziewczynka często towarzyszyła sławnej mamie na ważnych wydarzeniach. Jak dziś wygląda Maria Dowbor-Baczyńska? 

Źródło: swiatgwiazd.pl

Kim jest brat Katarzyny Dowbor? Prezenterka ujawniła całą prawdę o Tomaszu

24.02.2024 19:12

Katarzyna Dowbor spełnia się jako nowa gospodyni “Pytania na śniadanie”. Prezenterka może liczyć na wsparcie fanów, ale także najbliższych: syna Macieja i córki Marii. Niewielu wie jednak, że gwiazda ma również brata, który robi nie lada karierę. Wiemy, czym się zajmuje.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Problemy ze zdrowiem Kasi Dowbor. Po głośnym debiucie w "Pytaniu na śniadanie" takie wieści

30.01.2024 15:11

Katarzyna Dowbor ma za sobą pierwsze odcinki jako nowa prowadząca "Pytania na śniadanie". Wydania spotkały się z ogromną reakcją internautów. Okazuje się, że miały spory wpływ także na gwiazdę. Jej synowa opowiedziała o zdrowiu prezenterki. Jest aż tak źle?

Źródło: swiatgwiazd.pl

reklama
Kontakt z nami