Wiadomości z tagiem MaRina  RSS
"Back to Black. Historia Amy Winehouse": Sam Taylor-Johnson, Marisa Abela i Jack O'Connell opowiadają nam o filmie

19.04.2024 12:02

Jak trudno było znaleźć aktorkę, która wcieli się w Amy Winehouse? Czy odtwórcy ról Amy i jej męża słuchali piosenkarki za jej życia? Która piosenka jest ich ulubioną? Do kin wszedł właśnie film "Back to Black. Historia Amy Winehouse". Jego twórcy - reżyserka Sam Taylor-Johnson i aktorzy Marisa Abela oraz Jack O'Connell - opowiedzieli nam o pracy nad biografią Amy Winehouse. Zobaczcie wywiad,

Tagi: MaRina
Źródło: www.filmweb.pl

Back to Black. Historia Amy Winehouse. Reżyserka i aktorzy o filmie [WYWIAD VIDEO]

16.04.2024 12:37

Film biograficzny przedstawiający burzliwą karierę Amy Winehouse trafia właśnie do kin w całej Polsce. Z tej okazji zapraszamy Was do obejrzenia naszych wywiadów z reżyserką i aktorami tej produkcji.Do kin trafia , nowy film opowiadający o życiu jednej z najbardziej utalentowanych wokalistek ostatnich lat. Z tej okazji spotkaliśmy się z reżyserką Sam Taylor-Johnson i odtwórcami głównych ról – Marisą Abelą wcielającą się na ekranie w piosenkarkę oraz Jackiem O'Connellem grającym jej ukochanego. Jakie wyzwania stanęły przed...

Tagi: Polsat, MaRina
Źródło: naekranie.pl

Nie żyje Marian Gańcza. Aktor odszedł w wieku 81 lat

16.04.2024 12:24

Portal Film Polska przekazał informację o śmierci aktora i kaskadera. Marian Gańcza zmarł 12 kwietnia we Wrocławiu w wieku 81 lat. Szerszej publiczności znany był z "Pana Wołodyjowskiego", "Przygód pana Michała" czy "Nocy i dni".

Tagi: Polsat, MaRina
Źródło: film.wp.pl

Nie żyje Marian Gańcza. Polski aktor i kaskader miał 81 lat

16.04.2024 8:36


12 kwietnia 2024 roku we Wrocławiu zmarł Marian Gańcza. Był on kaskaderem i aktorem, który pracował między innymi przy "Panu Wołodyjowskim", "Perle w koronie", "Diable", "Nocach i dniach" oraz "Wilczycy". Miał 81 lat. Informację o jego śmierci podał serwis filmpolski.pl.

Tagi: Polsat, MaRina
Źródło: film.interia.pl

Spektakl inspirowany filmem Ingmara Bergmana w Teatrze Łaźnia Nowa

15.04.2024 14:27


Już niebawem na teatralnej scenie będzie można obejrzeć spektakl "Goście Wieczerzy Pańskiej", inspirowany głośnym filmem Ingmara Bergmana. Przedstawienie z udziałem znakomitych aktorów - Mariusza Bonaszewskiego, Małgorzaty Hajewskiej-Krzysztofik, Marka Kality oraz Wojciecha Kalarusa - zostanie zaprezentowane 28 kwietnia w Teatrze Łaźnia Nowa w Krakowie.

Źródło: film.interia.pl

"Wojciech Szczęsny przeszedł operację". Jest oficjalny komunikat. Marina pokazała zdjęcia męża

15.04.2024 13:09

W miniony weekend media obiegła informacja o kontuzji, której doznał Wojciech Szczęsny. Teraz wydano oficjalny komunikat odnośnie stanu zdrowia piłkarza. Bramkarz musiał przejść operację. 

Tagi: MaRina
Źródło: swiatgwiazd.pl

Zainteresowanie jest ogromne. Ma zarobić w kinach ponad miliard dolarów

14.04.2024 13:22

Adaptacje gier wideo miały zwykle złą prasę, ale po niedawnych sukcesach takich tytułów jak "Super Mario Bros", "The Last of Us" czy ostatnio "Fallout", sytuacja uległa zmianie. Dlatego na ekranizację "Minecrafta", chyba najpopularniejszej gry na świecie (zwłaszcza wśród młodszych graczy), widzowie nie mogą się już doczekać.

Tagi: MaRina
Źródło: film.wp.pl

Jacek Rozenek na salonach z młodszą o 20 lat partnerką. Jak ona na niego patrzy!

10.04.2024 23:05

W środę 10 kwietnia odbyła się premiera filmu “Civil War”. Pojawił się na niej popularny aktor, Jacek Rozenek, a towarzyszyła mu młodsza o 20 lat partnerka Maria. Szczegóły. 

Źródło: swiatgwiazd.pl

Marianna Schreiber komentuje przegraną męża w wyborach. Wbiła mu mocną szpilę

08.04.2024 13:29

Marianna Scheiber zabrała głos w mediach społecznościowych i odniosła się do porażki byłego męża, Łukasza w wyborach na prezydenta Bydgoszczy. Szczegóły. 

Tagi: MaRina
Źródło: swiatgwiazd.pl

Obsadzono kolejne główne role w ''Draculi'' Luca Bessona

07.04.2024 13:08

Poznaliśmy kolejne gwiazdy wysokobudżetowej jak na europejskie realia produkcji Luca Bessona '’Dracula – A Love Tale'’. Obsadzono role Miny i jej przyjaciółki Marii.

Tagi: MaRina
Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami