Wiadomości z tagiem Wonder Woman  RSS
Wielkie czystki na HBO Max. Ostatnie dni, aby zobaczyć te filmy

21.09.2022 20:39


Wraz z końcówką września z platform streamingowych znikną wybrane tytuły. Szczególne czystki biblioteki robi HBO Max, które pozbywa się największych światowych hitów filmowych, w tym "Steve Jobs", "Wonder Woman 1984", czy "Kac Vegas". Co jeszcze zostanie usunięte?

Źródło: film.interia.pl

HBO Max usunie kilkadziesiąt filmów i seriali. Na liście „Deadpool” i „Logan: Wolverine”

07.09.2022 20:48

Serwis VoD HBO Max kontynuuje cięcia repertuarowe. Tylko do końca września 2022 roku na platformie będzie można obejrzeć szereg znanych produkcji, wśród nich takie hity jak „Deadpool”, „Logan:Woverine” czy „Wonder Woman 1984”.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Sylvester Stallone chciał przykryć tatuaż żony podobizną... Wonder Woman

06.09.2022 11:28


Niedawna informacja o tym, że gwiazdor "Rocky’ego" po 25 latach małżeństwa rozstaje się z Jennifer Flavin, zaskoczyła jego fanów. Plotki o tym, że w tym związku dzieje się źle zapoczątkowało zdjęcie, na którym uważni obserwatorzy wypatrzyli zmianę w tatuażu aktora. Na miejscu portretu żony pojawiła się bowiem podobizna... psa. Jak ujawnił teraz autor tatuażu, pierwotnie Stallone miał inny pomysł na zakrycie podobizny żony. Chciał ją zakryć twarzą słynnej komiksowej bohaterki.

Źródło: film.interia.pl

Legendarna Wonder Woman nie miała litości dla homofoba

04.06.2022 11:26


Zanim rolę Wonder Woman w filmach DC Comics zagrała Gal Gadot, w postać tej superbohaterki w popularnym serialu stacji CBS wcielała się w drugiej połowie lat 70. ubiegłego wieku Lynda Carter. Aktorka obecnie gra mało, ale za to jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio wytrącił ją z równowagi homofobiczny komentarz napisany przez jednego z jej fanów. Carter się z nim nie patyczkowała.

Źródło: film.interia.pl

Gal Gadot jak Zła Królowa - zakończono zdjęcia do ''Evil Queen''

24.04.2022 13:57

Gal Gadot, aktorka znana z roli superbohaterki Wonder Woman, poinformowała w swoich mediach społecznościowych o końcu prac na planie filmu Evil Queen. Projekt ten powstaje w tajemnicy i nie wiele słychać o nim w mediach.

Źródło: fdb.pl

Superbohaterskie premiery – nowe odcinki, odcinek specjalny i maraton "DC Super Hero Girls"

29.03.2022 13:39

Potrójna dawka przygód nastolatek z supermocami już od 4 kwietnia w Cartoon Network. Zatanna, Batgirl, Supergirl, Bumblebee, Green Lantern i Wonder Woman wracają w nowych odcinkach 2. sezonu serialu DC Super Hero Girls. To nie wszystko: stacja przygotowała również weekendowe maratony z animacją i dwuczęściowy odcinek specjalny, "#KoszmaryWGotham".

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami