Wiadomości z tagiem Alec Baldwin  RSS
Alec Baldwin rozmawiał z Woodym Allenem. Od razu wyłączył komentarze

28.06.2022 21:18

Alec Baldwin postanowił porozmawiać z Woodym Allenem na Instagramie. Pomysł aktora spotkał się z ogromną krytyką w mediach społecznościowych. Internauci szybko przypomnieli kontrowersje związane z oboma panami.

Źródło: film.wp.pl

Alec Baldwin i Woody Allen: Rozmowa skandalistów

27.06.2022 12:00


Alec Baldwin i Woody Allen, czyli bohaterowie głośnych skandali, spotkają się we wtorek na profilu Baldwina na portalu społecznościowym Instagram. Zamieszany w śmierć operatorki Halyny Hutchins aktor porozmawia na żywo z legendarnym reżyserem oskarżanym o molestowanie przez swoją przybraną córkę. Początek wywiadu zaplanowany został na godzinę 4:30 rano czasu polskiego.

Źródło: film.interia.pl

Alec Baldwin w żałobie. Mama aktora zmarła w wieku 92 lat

27.05.2022 9:51


Nie żyje mama aktorka Aleca Baldwina. Carol M. Baldwin miała 92 lata.

Źródło: film.interia.pl

Policja nagrała jego reakcję. Powiedzieli mu, że kobieta nie przeżyła

29.04.2022 13:13


Trwa dochodzenie w sprawie tragedii, do której doszło na planie westernu "Rust" pod koniec 2021 r. Alec Baldwin wystrzelił z pistoletu w kierunku operatorki i reżysera, nie wiedząc, że w bębenku rewolweru znajduje się ostra amunicja. W sieci pojawiło się nagranie z przesłuchania Baldwina i moment, kiedy dowiedział się o śmierci koleżanki.

Źródło: film.wp.pl

Nowe nagrania z miejsca tragedii. To ona odpowiadała za broń

26.04.2022 12:20


Nie milkną echa po tragicznym wypadku na planie filmowym, na którym Alec Baldwin ranił reżysera i śmiertelnie postrzelił operatorkę. Pół roku po zdarzeniu policja zaczęła publikować nagrania z kamer funkcjonariuszy, które pokazują m.in. reakcję kobiety odpowiadającej za przygotowanie broni na planie.

Źródło: film.wp.pl

Alec Baldwin i tragedia na planie "Rust". Skandaliczne zaniedbania!

21.04.2022 7:18


Pół roku po przypadkowym zastrzeleniu operatorki Halyny Hutchins przez Aleca Baldwina, zapadł pierwszy wyrok. Dotyczy on skandalicznych zaniedbań dotyczących warunków bezpieczeństwa na planie kręconego wówczas filmu "Rust".

Źródło: film.interia.pl

Alec Baldwin po tragedii na planie "Rust" wraca do pracy. Co będzie robił?

26.03.2022 8:41


Po tym, jak w ubiegłym roku, na planie westernu "Rust", Alec Baldwin śmiertelnie postrzelił operatorkę Halynę Hutchins i ranił reżysera Joela Souzę, publicznie zadeklarował, że rozważa długą przerwę od aktorstwa. Hollywoodzki gwiazdor skończył na rozważaniach, bo już wkrótce zagra w kilku filmach realizowanych we Włoszech.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami