Wiadomości z tagiem Alec Baldwin  RSS
Lawina pozwów. Aktor może się nie wypłacić

01.03.2023 15:58

Alec Baldwin stanął niedawno przed sądem za nieumyślne spowodowanie śmierci na planie swojego filmu w październiku 2021 r. Teraz do sądu w Los Angeles wpłynęły trzy kolejne pozwy od członków ekipy, którzy byli świadkami tragicznego zdarzenia. Twierdzą, że śmierć operatorki kamery wywołała u nich zespół stresu pourazowego.

Źródło: film.wp.pl

Kolejny pozew przeciwko Baldwinowi i producentom "Rust". Świadkowie podważają wersję zdarzeń aktora

28.02.2023 12:13

Alec Baldwin i producenci westernu "Rust", na planie którego zginęła operatorka Halyna Hutchins, przygotowują się do procesu o nieumyślne spowodowanie śmierci. Na horyzoncie jest już kolejny – z powództwa prywatnego osób pracujących przy feralnej produkcji.  Kolejne osoby pozywają Aleca Baldwina i producentów "Rust" Ross Addiego, Doran Curtin i Reese Price złożyli pozew przeciwko

Źródło: www.filmweb.pl

"Rust": Produkcja filmu z Alekiem Baldwinem ma zostać wznowiona na wiosnę

22.02.2023 19:25


Twórcy filmu "Rust", na planie którego Alec Baldwin śmiertelnie postrzelił operatorkę Halynę Hutchins, zamierzają dokończyć zdjęcia do obrazu na terenie The Yellowstone Film Ranch w stanie Montana. Produkcja "Rust" ma zostać wznowiona na wiosnę.

Źródło: film.interia.pl

Alec Baldwin: Prokuratura zmienia treść oskarżenia. Obniżenie kary

21.02.2023 14:40


Jeśli Alec Baldwin zostanie uznany winnym nieumyślnego spowodowanie śmierci autorki zdjęć do filmu "Rust" - Halyny Hutchins - będzie mu grozić nie 5 lat, a maksymalnie 18 miesięcy pozbawienia wolności - poinformował "New York Times".

Źródło: film.interia.pl

Prokurator złagodził zarzuty wobec Aleca Baldwina i zbrojmistrzyni z planu "Rust". Jaka kara im grozi?

21.02.2023 11:04

Alec Baldwin i Hannah Gutierrez-Reed, zbrojmistrzyni pracująca przy filmie "Rust", mogą odetchnąć z ulgą. Prokurator postanowił odstąpić od zarzutu lekkomyślności w użyciu broni palnej, za który obojgu groziło pięć lat więzienia. Na stole wciąż jest jednak zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci zagrożony karą 18 miesięcy pozbawienia wolności.   Łagodniejsze zarzuty dla Aleca Baldwina i

Źródło: www.filmweb.pl

Alec Baldwin nie odpowie na jeden z zarzutów. Groziło mu za to 5 lat więzienia

21.02.2023 8:23

Na początku roku ruszył proces Aleca Baldwina i Hanny Gutierrez-Reed, którzy zostali oskarżeni o nieumyślne spowodowanie śmierci Halyny Hutchins. Do tragedii doszło na planie westernu "Rust", gdzie Baldwin pociągnął za spust rewolweru nabitego ostrą amunicją. Na szczęście dla oskarżonych prokuratura odrzuciła jeden poważny zarzut.

Źródło: film.wp.pl

Alec Baldwin może trafić do więzienia. Co dalej z filmem "Rust"?

15.02.2023 14:47

W styczniu prokuratura stanu Nowy Jork oskarżyła Aleca Baldwina o nieumyślne zabójstwo stojącej za kamerą Halyny Hutchins. Tragedia rozegrała się pod koniec 2021 r. na planie westernu "Rust", który mimo to ma zostać ukończony. W tym celu zatrudniono nową kamerzystkę i producenta.

Źródło: film.wp.pl

Alec Baldwin pozwany! Rodzice Halyny Hutchins oskarżają go o spowodowanie śmierci córki

10.02.2023 10:21


W czwartek 9 lutego prawniczka Gloria Allred zorganizowała konferencję prasową, w trakcie której poinformowała o pozwie, jaki w sądzie złożyli rodzice operatorki Halyny Hutchins oraz jej siostra. Hutchins zginęła w tragicznym wypadku na planie westernu „Rust” od strzału z rewolweru trzymanego w ręku przez Aleca Baldwina. Jej rodzice uważają, że Baldwin jest winien tej tragedii i powinien za to ponieść karę.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami