Wiadomości z tagiem Will Smith  RSS
Will Smith zginął w pierwszej części "Jestem legendą", ale powróci w sequelu

16.02.2023 14:01


Popularność serialu HBO "The Last of Us" sprawiła, że filmowcy ponownie zainteresowali się tematem postapokalipsy. Jednym z filmów, który go podejmie będzie kontynuacja "Jestem legendą" z 2007 roku. W rolach głównych wystąpią w nim Michael B. Jordan ("Creed") oraz gwiazda pierwszej części filmu, Will Smith ("Bad Boys"). Aby powrót tego drugiego był możliwy, twórcy filmu zdecydowali się na ryzykowną zagrywkę.

Źródło: film.interia.pl

Powstanie czwarta część serii "Bad Boys"! Will Smith publikuje nagranie

01.02.2023 14:15


Will Smith i Martin Lawrence powrócą do ról Mike’a Lowreya i Marcusa Burnetta, które zagrali w trzech częściach serii "Bad Boys". Oficjalną informacją o powstaniu czwartej odsłony podzielił się z fanami na Instagramie pierwszy z tej dwójki. Will Smith umieścił na Instagramie nagranie z oficjalną zapowiedzią tej produkcji i podpisał je zdaniem "Nadszedł ten czas". Film "Bad Boys 4" wyreżyserują twórcy poprzedniej odsłony cyklu: Adil El Arbi i Bilall Fallah.

Źródło: film.interia.pl

Will Smith i Martin Lawrence ogłaszają pierwsze szczegóły "Bad Boys 4"

31.01.2023 21:28

Gwiazdy serii Bad Boys, Will Smith i Martin Lawrence, zamieścili na swoich kontach na Instagramie ogłoszenie na temat Bad Boys 4.

Źródło: fdb.pl

Co cztery części, to nie trzy. Will Smith i Martin Lawrence wracają jako "Bad Boys"

31.01.2023 19:54

Bad Boys, Bad Boys, whatcha gonna do... Wygląda na to, że kultowi bohaterowie Michaela Baya nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Martin Lawrence i Will Smith potwierdzili dziś w mediach społecznościowych, że "Bad Boys 4" wchodzi w fazę pre-produkcji. 

Źródło: www.filmweb.pl

Will Smith powróci do roli Dżina w kontynuacji ''Aladyna''

30.01.2023 21:07

Trwają pierwsze prace przygotowawcze do powstania kontynuacji filmu Aladyn z 2019 roku. Pomimo, iż produkcja zyskała dość mieszane opinie to przyniosła ogromny kasowy sukces. Nic więc dziwnego, że twórcy planują sequel. Z tego co udało nam się dowiedzieć to w kontynuacji do roli Dżina powróci Will Smith, który w roli tej odnalazł się genialnie.

Źródło: fdb.pl

Will Smith dostał pierwszą rolę po skandalu ze spoliczkowaniem Chrisa Rocka

24.01.2023 15:45


Jak dowiedział się nieoficjalnie dziennik "The Sun", gwiazdor wystąpi w sequelu "Aladyna". Kreowana przez Willa Smitha rola Dżina ma być jeszcze bardziej rozwinięta niż w pierwszej części. "Aladyn 2" jest dla niego szansą, by reaktywować karierę aktorską, która uległa zamrożeniu, po tym, jak spoliczkował Chrisa Rocka na ceremonii Oscarów w marcu 2022 r.

Źródło: film.interia.pl

Will Smith ujawnił, ile schudł do roli w filmie „Wyzwolenie”

15.12.2022 14:49


Występ w inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami thrillerze "Wyzwolenie" miał być dla Willa Smitha powrotem na szczyt po oscarowym skandalu. Choć krytycy nie zachwycili się ani produkcją, ani kreacją gwiazdora, on sam uważa, że praca nad tym filmem wiele w jego życiu zmieniła na lepsze. Aktor zdradził właśnie, że na potrzeby roli schudł 13 kg i znacznie poprawił formę, której spadek odnotował w czasie pandemii. Świat obiegło wówczas słynne już zdjęcie Smitha, na którym był "w najgorszej formie życia".

Źródło: film.interia.pl

reklama