Wiadomości z tagiem Robert Pattinson  RSS
Robert Pattinson krytykuje hollywoodzkie standardy męskiego piękna. "Przez dwa tygodnie jadłem tylko ziemniaki"

22.01.2023 11:14

O nierealistycznych standardach piękna, jakie obowiązują w przemyśle filmowym, mówi się głównie w kontekście kobiet. W najnowszym wywiadzie Robert Pattinson opowiedział, jak presja dotycząca idealnego wyglądu wpływa na mężczyzn.  Robert Pattinson o nierealistycznych i szkodliwych standardach piękna w Hollywood W rozmowie z "ES Magazine" Robert Pattinson opowiedział o swoich

Źródło: www.filmweb.pl

Robert Pattinson głodził się, by sprostać standardom piękna

20.01.2023 12:51


Robert Pattinson w najnowszym wywiadzie pokusił się o refleksję nad obowiązującymi w Fabryce Snów nierealistycznymi wzorcami dotyczącymi wyglądu. Zdaniem gwiazdora "Batmana" presja związana z tym, by zbliżyć się do ideału jest tak wielka, że nawet on, mimo że nigdy nie miał problemów z akceptacją swojego ciała, owej presji uległ. "Kiedyś w ramach detoksu przez dwa tygodnie jadłem same ziemniaki" - wyjawił aktor.

Źródło: film.interia.pl

"Batman 2": Robert Pattinson wraca do roli. Matt Reeves pracuje nad sequelem

13.01.2023 9:05


Wraz z przejęciem władzy w DC Studios przez Jamesa Gunna i Petera Safrana nastał czas niepewności w Rozszerzonym Uniwersum DC Comics. Niezagrożona wydaje się w nim jednak pozycja Batmana granego przez Roberta Pattinsona. Reżyser ubiegłorocznej ekranizacji przygód Człowieka-Nietoperza, Matt Reeves, potwierdza, że pracuje nad scenariuszem "Batmana 2" i zdradza kilka innych szczegółów.

Źródło: film.interia.pl

"Mickey 17": Robert Pattinson w nowym filmie Joon-ho Bonga [zwiastun]

06.12.2022 15:33


29 marca 2024 roku do kin na całym świecie trafi film zatytułowany "Mickey 17", czyli najnowsze dzieło twórcy nagrodzonego Oscarem "Parasite". Wraz z informacją o dacie premiery studio Warner Bros. opublikowało też krótki teaser tej produkcji Joon-ho Bonga, w której w głównej roli występuje Robert Pattinson.

Źródło: film.interia.pl

Henry Cavill chciałby zagrać w "Zmierzchu"? O wszystkim dowiedział się po latach

02.11.2022 18:10


Od wielu lat mówi się o tym, że autorka "Zmierzchu" Stephenie Meyer była rozczarowana obsadą ekranizacji jej książek. Miała ona w głowie inną wizję tego, kto powinien wcielić się w wymyślone przez nią postaci. Idealnym kandydatem Meyer do postaci, którą ostatecznie zagrał Robert Pattinson, był Henry Cavill. Po latach aktor wyznał, że "to mogłoby być fajne".

Źródło: film.interia.pl

Robert Pattinson kuratorem nowojorskiej wystawy i aukcji sztuki

20.09.2022 7:09


Sześć wybranych przez Roberta Pattinsona dzieł trafi pod młotek w trakcie wrześniowej aukcji "Contemporary Curated" organizowanej w Nowym Jorku przez dom aukcyjny Sotheby's. Wśród dzieł wskazanych przez aktora, które uzupełnią aukcyjny zbiór, znalazły się prace Willema de Kooninga, Lynette Yiadom-Boakye, Richarda Serry czy Julie Mehretu. Aukcję, która odbędzie się 30 września, poprzedzi wystawa, którą będzie można oglądać od 24 do 29 września, w nowojorskiej siedzibie Sotheby's.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami