Wiadomości z tagiem PrestiĹź  RSS
ORŁY 2024 - poznaliśmy już kandydatów do najważniejszej polskiej nagrody filmowej. Kto zawalczy o prestiż?

08.02.2024 14:34

Rozdano nominacje do 26. edycji Polskich Nagród Filmowych ORŁY. Sprawdźcie, kto w 2024 roku powalczy o najważniejszą nagrodę polskiego kina.Rozdano nominacje do Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2024. Zobaczcie, kto ma szansę na zdobycie największego wyróżnienia, jeśli chodzi o polskie nagrody filmowe. Wśród kandydatów znaleźli się m.in. , Zielona granica, Kos czy 1670. Najwięcej nominacji do Polskich Nagród Filmowych otrzymał  w reżyserii Pawła Maślony, który uzbierał...

Źródło: naekranie.pl

Przesilenie zimowe - 2024-01-26

12.01.2024 8:36

reżyseria: Alexander Payne
obsada: Paul Giamatti, Tate Donovan, Da'Vine Joy Randolph, Dominic Sessa, Carrie Preston, Brady Hepner
tytuł oryginalny: Holdovers
Nominowany do Oscara®, Paul Giamatti w roli nielubianego nauczyciela, Paula. Paul jest postrzegany przez uczniów, nauczycieli oraz dyrektora szkoły jako osoba pompatyczna i irytująca.
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia w 1970 roku i Paul, nie mając rodziny nigdzie nie wyjeżdża. Nauczyciel zostaje w szkole, aby pilnować uczniów, którzy nie mogą wrócić do domu. Po kilku dniach zostaje tylko jeden uczeń - sprawiający kłopoty 15-latek o imieniu Angus (Dominic Sessa), któremu grozi wydalenie za fatalne zachowanie. Do Paula i Angusa dołącza kucharka Mary (Randolph) , której syn niedawno zginął w Wietnamie.
Tych troje bardzo różnych rozbitków tworzy nieprawdopodobną świąteczną rodzinę, która dzieli się komicznymi perypetiami podczas dwóch bardzo śnieżnych tygodni w Nowej Anglii. Prawdziwą podróżą okaże się to, jak pomagają sobie nawzajem zrozumieć, że nie są przywiązani do swojej przeszłości - mogą wybrać własną przyszłość.

Źródło: www.kino.krakow.pl

Canal+ i Viaplay w telewizyjnej ofercie T-Mobile

27.12.2022 12:21

• T-Mobile rozszerza ofertę Magenta Dom o dodatkowe opcje rozrywkowe - dostęp do serwisu Viaplay oraz pakiet 10 kanałów Canal+ Prestige.

Źródło: media2.pl

Prezes w mediach społecznościowych buduje prestiż firmy. Ewentualne Błędy mogą słono kosztować

22.03.2022 9:47

• Odpowiednio budowana marka osobista pomaga uzyskać przewagę konkurencyjną
• Coraz więcej prezesów firm, w tym największych na rynku, prowadzi profile w mediach społecznościowych.
• Wielu z nich korzysta przy tym z rad specjalistów, bo social media mogą się okazać polem minowym i źródłem kryzysów.

Źródło: media2.pl

Western w kolorze noir [recenzja DVD]

16.03.2022 0:00

Tytuł produkcji w polskim przekładzie stanowi parafrazę spaghetti westernu Sergia Leone, „Dobry, zły i brzydki”, który przyniósł sławę Clintowi Eastwoodowi. Ten translatorski zabieg podkreśla cechę fizyczną głównych postaci, dodatkowo określając Vinniego Jonesa, Malcolma McDowella i Rona Pearlmana jako antybohaterów – ze względu na zajęcie, jakim w rzeczywistości parają się nafciarz Preston (Pearlman), Harris (McDowell) ...

Źródło: filmosfera.pl

Więcej sportu od Canal+ w sieci Vectra. Nowe kanały TV

01.12.2021 15:36

• Od grudnia 2021 roku w ofercie telewizja sieci Vectra dostępne są trzy nowe kanały pakietu Canal+ Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 oraz Canal+ Now.
• Wszystkie dostępne będą w pakiecie Premium Canal+ Prestige.

Źródło: media2.pl

Nowości wydawnicze od Wydawnictwa Słowne

26.11.2021 12:23

Wydawnictwo Słowne, czyli dawane Burda Media Polska, prezentuje nowości książkowe. Ann R. Williams (redaktor), Douglas Preston (przedmowa), Fredrik Hiebert (posłowie) „Zaginione miasta, prastare grobowce: 100 odkryć, które odmieniły świat” Od Człowieka Lodu przez terakotowych wojowników odprowadzających chińskiego cesarza w zaświaty po wrak „Titanica” – to pasjonująca i pełna przygód opowieść o odkryciach, które zmieniły świat! […]

Źródło: www.kulturatka.pl

Powrót Megan Fox do horroru w zwiastunie "Aż do śmierci"

28.06.2021 20:10

Dystrybutor udostępnił oficjalny zwiastun filmu Aż do śmierci, gdzie zimowy wypad we dwoje za miasto zamienia się w dramatyczną walkę o przeżycie. Oparty na scenariuszu z prestiżowej Krwawej listy, skupiającej najbardziej atrakcyjne projekty filmów grozy, szokujący i elektryzujący, to powrót Megan Fox do horroru.

Źródło: fdb.pl

"Fucking Bornholm" – pierwsze zdjęcia z planu

01.06.2021 10:28

Trwają zdjęcia do filmu Fucking Bornholm w reżyserii Anny Kazejak. W rolach głównych zobaczymy Agnieszkę Grochowską, Macieja Stuhra, Jaśminę Polak i Grzegorza Damięckiego. Gościnnie wystąpi Magnus Krepper. Projekt będzie prezentowany w prestiżowym programie New Horizons’ Polish Days Goes to Cannes na targach Marché du Film podczas 74. MFF w Cannes. Prezentujemy pierwsze zdjęcia z planu.

reklama
Kontakt z nami