Wiadomości z tagiem Pitbull  RSS
Ma nowe imię i styl. Vega zmienił się nie do poznania

02.10.2023 7:25

Patryk Vega nie przestaje zaskakiwać. Choć jego ostatnie filmy nie przyciągnęły do kin tłumów jak te sprzed kilku lat, reżyser "Botoksu" i "Pitbulla" wciąż robi swoje i nie przejmuje się krytyką. Ostatnio w jego życiu zaszło także sporo zmian wizerunkowych.

Źródło: film.wp.pl

Patryk Vega jest nie do poznania. Tak dziś wygląda sławny reżyser

05.09.2023 15:58

Reżyser "Pitbulla" postanowił poeksperymentować ze swoim wizerunkiem oraz nieco przybrał na wadze. Patryk Vega opublikował zdjęcie, na którym nie przypomina samego siebie.

Źródło: film.wp.pl

RECENZJA: PitBull

03.08.2023 20:37

Pierwszy Pitbull dobry, ale serial (I i II sezon) bardzo dobry. Zaś reżyser obiecujący, ale w rezultacie (z niekłamaną przykrością) kiepski.

Tagi: Pitbull
Źródło: fdb.pl

RECENZJA: PitBull

20.07.2023 11:40

Pierwszy Pitbull dobry, ale serial (I i II sezon) bardzo dobry. Zaś reżyser obiecujący, ale w rezultacie (z niekłamaną przykrością) kiepski.

Tagi: Pitbull
Źródło: fdb.pl

Piotr Stramowski dosadnie o filmach Vegi. Aktor nie gryzł się w język

29.01.2023 9:50


Piotr Stramowski do niedawna chętnie współpracował z Patrykiem Vegą. U kontrowersyjnego reżysera zagrał m.in. w takich produkcjach, jak "Pitbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Teraz aktor udzielił wywiadu, który może zaskoczyć wielu jego fanów. Chodzi przede wszystkim o wypowiedź dotyczącą twórczości Vegi.

Tagi: Pitbull
Źródło: film.interia.pl

Filmowy biznes Patryka Vegi w dołku: 11 mln zł straty, fiasko „Pitbulla” po angielsku

21.11.2022 20:47

Od wybuchu epidemii filmowo-serialowy biznes Patryka Vegi mocno się zaciął: w ub.r. jego trzy główne spółki przy 16,6 mln zł przychodów sprzedażowych miały 11,3 mln zł straty netto. „Exodus”, anglojęzyczna wersja „Pitbulla”, kosztował 3,85 mln zł, a przyniósł jedynie 76 tys. zł wpływów.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Patryk Vega: Filmowy biznes twórcy "Pitbulla" chyli się ku upadkowi

21.11.2022 14:39


Jeszcze do niedawna filmy Patryka Vegi podbijały box office i powiększały majątek twórcy "Pitbulla" i "Botoksu". Teraz to się zmieniło. Filmowy biznes reżysera "Polityki" zaczyna przynosić straty. I to naprawdę duże!

Źródło: film.interia.pl

Piotr Stramowski: Amant polskiego kina w "Miłości na pierwszą stronę"

06.10.2022 5:05


Piotr Stramowski uważany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Zasłynął rolami w takich filmach jak "Pitbull. Nowe porządki", "Kobiety mafii" czy "W spirali". Już niedługo będzie można zobaczyć go w bardziej romantycznej odsłonie, ponieważ aktor zagra główną rolę w wyczekiwanej komedii romantycznej "Miłość na pierwszą stronę".

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami