Wiadomości z tagiem Patryk Vega  RSS
Besaleel, czyli Patryk Vega, nakręcił film o Putinie. Fekalia, pieluchy i wybuchy

03.11.2023 7:40

Patryk Vega swoim ostatnim filmem - "Niewidzialną wojną" - poniósł w Polsce porażkę. To go jednak nie zatrzymało. Pod pseudonimem, po angielsku i podobno "tylko w kinach" ukaże się jego nowy film. O Putinie.

Źródło: film.wp.pl

Ma nowe imię i styl. Vega zmienił się nie do poznania

02.10.2023 7:25

Patryk Vega nie przestaje zaskakiwać. Choć jego ostatnie filmy nie przyciągnęły do kin tłumów jak te sprzed kilku lat, reżyser "Botoksu" i "Pitbulla" wciąż robi swoje i nie przejmuje się krytyką. Ostatnio w jego życiu zaszło także sporo zmian wizerunkowych.

Źródło: film.wp.pl

Patryk Vega jest nie do poznania. Tak dziś wygląda sławny reżyser

05.09.2023 15:58

Reżyser "Pitbulla" postanowił poeksperymentować ze swoim wizerunkiem oraz nieco przybrał na wadze. Patryk Vega opublikował zdjęcie, na którym nie przypomina samego siebie.

Źródło: film.wp.pl

Patryk Vega zaczyna nowy etap kariery. Ruszył w świat i przyjął nowy pseudonim

04.06.2023 14:35

Patryk Vega otworzył nowy rozdział w życiu artystycznym i przybrał nowy pseudonim. Besaleel, bo tak teraz się nazywa, pracuje nad filmem o rosyjskim prezydencie. Nie ma jeszcze głównego aktora, ale jest już zwiastun koncepcyjny.

Źródło: film.wp.pl

Patryk Vega ma nowy pseudonim pod którym nakręci film o Putinie

03.06.2023 12:29

Patryk Vega ogłasza swój kolejny film. Projektem opowiadającym o rosyjskim dyktatorze i zbrodniarzu wojennym Vladimirze Putinie planuje podbić międzynarodowe rynki. Nie nakręci jednak tego dzieła jako on. Będzie działał pod pseudonimem Besaleel.

Źródło: fdb.pl

Patryk Vega już nie reżyseruje jako Vega. Besaleel wypuścił zwiastun "Putina"

02.06.2023 20:09

Patryk Vega otworzył nowy rozdział w życiu artystycznym i przybrał nowy pseudonim. Besaleel, bo tak teraz się nazywa, pracuje nad filmem o rosyjskim prezydencie. Nie ma jeszcze głównego aktora, ale jest już zwiastun.

Źródło: film.wp.pl

Biznes z restauracją aktora źle się skończył. Miał zainwestować 2 mln zł

25.04.2023 10:56

Artur Dziurman swego czasu był wziętym aktorem, którego można było oglądać w filmach i serialach. Ostatnio zagrał w zmieszanej z błotem "Niewidzialnej wojnie" Patryka Vegi. Pamiętacie historię tego aktora?

Źródło: film.wp.pl

Rozdano Węże - wiemy który polski film był najgorszy

16.04.2023 11:08

Popkulturowa Akademia Wszystkiego, czyli w skrócie PAW, po raz kolejny rozdała swoje nagrody noszące nazwę Węże. Są to wyróżnienia przyznawane najgorszym polskim filmom roku! Triumfował Patryk Vega i jego autobiograficzna Niewidzialna wojna, która zgarnęła w sumie siedem statuetek.

Źródło: fdb.pl

''Niewidzialna wojna'' - serial Patryka Vegi już dostępny w serwisie CANAL+ online

16.01.2023 21:07

Skandale, seks, afery i polityka. Patryk Vega kojarzony jest z bezkompromisowym, brutalnym kinem. Bez względu na ocenę jego twórczości, Vega jest na pewno istotną postacią polskiego kina, a jego filmy zyskują rzeszę fanów. W serwisie CANAL+ online dostępne są już wszystkie odcinki jego nowego serialu Niewidzialna wojna.

Źródło: fdb.pl

Filmowy biznes Patryka Vegi w dołku: 11 mln zł straty, fiasko „Pitbulla” po angielsku

21.11.2022 20:47

Od wybuchu epidemii filmowo-serialowy biznes Patryka Vegi mocno się zaciął: w ub.r. jego trzy główne spółki przy 16,6 mln zł przychodów sprzedażowych miały 11,3 mln zł straty netto. „Exodus”, anglojęzyczna wersja „Pitbulla”, kosztował 3,85 mln zł, a przyniósł jedynie 76 tys. zł wpływów.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami