Wiadomości z tagiem Patryk Vega  RSS
Rafał Zawierucha został zapytany o Patryka Vegę. Aktor nie krył zakłopotania

12.02.2023 8:53


Rafał Zawierucha ostatnio nie może narzekać na brak pracy. Gra w filmach i serialach, wcielając się w przeróżnych, często skrajnie odmiennych, bohaterów. W ubiegłym roku na ekrany kin wszedł film "Niewidzialna wojna", w którym wcielił się w reżysera obrazu - Patryka Vegę. W jednym z ostatnich wywiadów aktor wrócił pamięcią do kontrowersyjnej produkcji i odpowiedział na pytania dotyczące twórcy filmu. Jedno z nich mocno go zaskoczyło.

Źródło: film.interia.pl

Antoni Królikowski: Przez tę rolę stracił szansę zagrania papieża

23.01.2023 11:48


Antoni Królikowski w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że rola w kontrowersyjnym filmie "Bad Boy" Patryka Vegi spowodowała, że stracił szansę zagrania Jana Pawła II.

Źródło: film.interia.pl

''Niewidzialna wojna'' - serial Patryka Vegi już dostępny w serwisie CANAL+ online

16.01.2023 21:07

Skandale, seks, afery i polityka. Patryk Vega kojarzony jest z bezkompromisowym, brutalnym kinem. Bez względu na ocenę jego twórczości, Vega jest na pewno istotną postacią polskiego kina, a jego filmy zyskują rzeszę fanów. W serwisie CANAL+ online dostępne są już wszystkie odcinki jego nowego serialu Niewidzialna wojna.

Źródło: fdb.pl

Filmowy biznes Patryka Vegi w dołku: 11 mln zł straty, fiasko „Pitbulla” po angielsku

21.11.2022 20:47

Od wybuchu epidemii filmowo-serialowy biznes Patryka Vegi mocno się zaciął: w ub.r. jego trzy główne spółki przy 16,6 mln zł przychodów sprzedażowych miały 11,3 mln zł straty netto. „Exodus”, anglojęzyczna wersja „Pitbulla”, kosztował 3,85 mln zł, a przyniósł jedynie 76 tys. zł wpływów.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Patryk Vega: Filmowy biznes twórcy "Pitbulla" chyli się ku upadkowi

21.11.2022 14:39


Jeszcze do niedawna filmy Patryka Vegi podbijały box office i powiększały majątek twórcy "Pitbulla" i "Botoksu". Teraz to się zmieniło. Filmowy biznes reżysera "Polityki" zaczyna przynosić straty. I to naprawdę duże!

Źródło: film.interia.pl

"Niewidzialna wojna": Patryk Vega rusza na podbój Europy

07.10.2022 11:04


W miniony weekend w polskich kinach zadebiutowała "Niewidzialna wojna", filmowa autobiografia Patryka Vegi. Reżyser przyzwyczajony do spektakularnych sukcesów frekwencyjnych musiał przeżyć szok, gdyż jego nowa produkcja okazała się sporą klapą. Vega się jednak nie zraża i teraz będzie się starał podbić swoim obrazem Europę.

Źródło: film.interia.pl

"Niewidzialna wojna", czyli jak Patryk Szaweł stał się Patrykiem Pawłem

30.09.2022 19:45


Najchętniej wcale nie pisałbym recenzji "Niewidzialnej wojny" i skończyłbym swoją przygodę z filmową autobiografią Patryka Vegi wywiadem, jaki z nim przeprowadziłem dla tego portalu. Jak bowiem recenzować film, który wymyka się ramom kina autobiograficznego, będąc skrajnie narcystyczną i jednocześnie szczerą spowiedzią, która staje się do tego katechezą?

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami