Wiadomości z tagiem Patryk Vega  RSS
Ma nowe imię i styl. Vega zmienił się nie do poznania

02.10.2023 7:25

Patryk Vega nie przestaje zaskakiwać. Choć jego ostatnie filmy nie przyciągnęły do kin tłumów jak te sprzed kilku lat, reżyser "Botoksu" i "Pitbulla" wciąż robi swoje i nie przejmuje się krytyką. Ostatnio w jego życiu zaszło także sporo zmian wizerunkowych.

Źródło: film.wp.pl

Patryk Vega jest nie do poznania. Tak dziś wygląda sławny reżyser

05.09.2023 15:58

Reżyser "Pitbulla" postanowił poeksperymentować ze swoim wizerunkiem oraz nieco przybrał na wadze. Patryk Vega opublikował zdjęcie, na którym nie przypomina samego siebie.

Źródło: film.wp.pl

Patryk Vega zaczyna nowy etap kariery. Ruszył w świat i przyjął nowy pseudonim

04.06.2023 14:35

Patryk Vega otworzył nowy rozdział w życiu artystycznym i przybrał nowy pseudonim. Besaleel, bo tak teraz się nazywa, pracuje nad filmem o rosyjskim prezydencie. Nie ma jeszcze głównego aktora, ale jest już zwiastun koncepcyjny.

Źródło: film.wp.pl

Patryk Vega ma nowy pseudonim pod którym nakręci film o Putinie

03.06.2023 12:29

Patryk Vega ogłasza swój kolejny film. Projektem opowiadającym o rosyjskim dyktatorze i zbrodniarzu wojennym Vladimirze Putinie planuje podbić międzynarodowe rynki. Nie nakręci jednak tego dzieła jako on. Będzie działał pod pseudonimem Besaleel.

Źródło: fdb.pl

Patryk Vega pokazał zwiastun filmu o Putinie. Będzie hit?

03.06.2023 8:58


Jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów, w ubiegłym roku zapowiedział, że nie będzie już robił filmów po polsku. Patryk Vega chce podbić Hollywood angielskojęzycznym debiutem o Putinie. Zaprezentował właśnie zapowiedź produkcji oraz swój... nowy pseudonim.

Źródło: film.interia.pl

Patryk Vega już nie reżyseruje jako Vega. Besaleel wypuścił zwiastun "Putina"

02.06.2023 20:09

Patryk Vega otworzył nowy rozdział w życiu artystycznym i przybrał nowy pseudonim. Besaleel, bo tak teraz się nazywa, pracuje nad filmem o rosyjskim prezydencie. Nie ma jeszcze głównego aktora, ale jest już zwiastun.

Źródło: film.wp.pl

Biznes z restauracją aktora źle się skończył. Miał zainwestować 2 mln zł

25.04.2023 10:56

Artur Dziurman swego czasu był wziętym aktorem, którego można było oglądać w filmach i serialach. Ostatnio zagrał w zmieszanej z błotem "Niewidzialnej wojnie" Patryka Vegi. Pamiętacie historię tego aktora?

Źródło: film.wp.pl

Rozdano Węże - wiemy który polski film był najgorszy

16.04.2023 11:08

Popkulturowa Akademia Wszystkiego, czyli w skrócie PAW, po raz kolejny rozdała swoje nagrody noszące nazwę Węże. Są to wyróżnienia przyznawane najgorszym polskim filmom roku! Triumfował Patryk Vega i jego autobiograficzna Niewidzialna wojna, która zgarnęła w sumie siedem statuetek.

Źródło: fdb.pl

Rafał Zawierucha został zapytany o Patryka Vegę. Aktor nie krył zakłopotania

12.02.2023 8:53


Rafał Zawierucha ostatnio nie może narzekać na brak pracy. Gra w filmach i serialach, wcielając się w przeróżnych, często skrajnie odmiennych, bohaterów. W ubiegłym roku na ekrany kin wszedł film "Niewidzialna wojna", w którym wcielił się w reżysera obrazu - Patryka Vegę. W jednym z ostatnich wywiadów aktor wrócił pamięcią do kontrowersyjnej produkcji i odpowiedział na pytania dotyczące twórcy filmu. Jedno z nich mocno go zaskoczyło.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami