player+
Wiadomości z tagiem Patryk Vega  RSS
Filmowy biznes Patryka Vegi w dołku: 11 mln zł straty, fiasko „Pitbulla” po angielsku

21.11.2022 20:47

Od wybuchu epidemii filmowo-serialowy biznes Patryka Vegi mocno się zaciął: w ub.r. jego trzy główne spółki przy 16,6 mln zł przychodów sprzedażowych miały 11,3 mln zł straty netto. „Exodus”, anglojęzyczna wersja „Pitbulla”, kosztował 3,85 mln zł, a przyniósł jedynie 76 tys. zł wpływów.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Patryk Vega: Filmowy biznes twórcy "Pitbulla" chyli się ku upadkowi

21.11.2022 14:39


Jeszcze do niedawna filmy Patryka Vegi podbijały box office i powiększały majątek twórcy "Pitbulla" i "Botoksu". Teraz to się zmieniło. Filmowy biznes reżysera "Polityki" zaczyna przynosić straty. I to naprawdę duże!

Źródło: film.interia.pl

Rafał Zawierucha ożenił się! Pokazał zdjęcie ze ślubu

22.10.2022 19:10

Aktor, który ostatnio wcielił się w Patryka Vegę w filmie "Niewidzialna wojna", stanął na ślubnym kobiercu. Rafał Zawierucha opublikował zdjęcie ze ślubnej uroczystości. Posypały się gratulacje.

Źródło: film.wp.pl

Rafał Zawierucha o wyniku "Niewidzialnej wojny": "Jestem usatysfakcjonowany"

07.10.2022 18:17

Rafał Zawierucha, który wcielił się w rolę Patryka Vegi w najnowszym filmie reżysera "Niewidzialna wojna", opowiedział dziennikarzowi Wirtualnej Polski Filipowi Borowiakowi, co sądzi o kiepskim wyniku frekwencyjnym filmu. W weekend otwarcia zobaczyło go zaledwie 30 tys. widzów. – Jestem usatysfakcjonowany z wyniku każdego filmu i chcę, żeby kino przyciągało jak najwięcej ludzi. Dzisiaj mamy dosyć trudne czasy i wydaje mi się, że trzeba życzyć sobie i wszystkim filmowcom robienia filmów, które będą przypominały, że kino jest wyjątkowym miejscem do oglądania historii o człowieku, o jego słabościach, walce z różnymi nałogami, przeciwnościami, ciemnościami czy jasnościami – powiedział aktor.

Źródło: film.wp.pl

"Niewidzialna wojna": Patryk Vega rusza na podbój Europy

07.10.2022 11:04


W miniony weekend w polskich kinach zadebiutowała "Niewidzialna wojna", filmowa autobiografia Patryka Vegi. Reżyser przyzwyczajony do spektakularnych sukcesów frekwencyjnych musiał przeżyć szok, gdyż jego nowa produkcja okazała się sporą klapą. Vega się jednak nie zraża i teraz będzie się starał podbić swoim obrazem Europę.

Źródło: film.interia.pl

Nie mieli dla niego litości. Film Patryka Vegi wyrzucony z kin

07.10.2022 8:33

Jeszcze niedawno właściciele kin z ogromną niecierpliwością wyczekiwali na premierę kolejnego filmu Patryka Vegi. Produkcje tego reżysera były bowiem gwarancją bardzo wysokiej frekwencji w kinach. Teraz jednak nie mieli żadnych sentymentów i po tygodniu niemal całkowicie usunęli "Niewidzialną wojnę" z repertuaru.

Źródło: film.wp.pl

The best of Vega. 10 "najlepszych" momentów z "Niewidzialnej wojny"

06.10.2022 13:38

Ostatnia według obietnic reżysera (za co trzymam mocno kciuki!) polska produkcja Patryka Vegi ma szanse zapisać się w historii kinematografii. Tyle, że nie jako największe dzieło kultowego twórcy, a najbardziej megalomański, grafomański i po prostu głupi twór w dziejach. Wybraliśmy 10 scen i cytatów z "Niewidzialnej wojny", które dokładnie powiedzą wam, o czym jest to film, tak abyście nie musieli tracić swojego cennego czasu w kinie. Nie dziękujcie.

Źródło: film.wp.pl

Nie chce odpuścić. Kompromitacja w Polsce to za mało

06.10.2022 10:24

"Niewidzialna wojna" zadebiutowała w polskich kinach podczas minionego weekendu. O filmie Patryka Vegi zrobiło się głośno, głównie za sprawą faktu, że poniósł spektakularną klapę. Reżyser nie składa jednak broni i ma zamiar podbić swoją filmową autobiografią Europę.

Źródło: film.wp.pl

reklama
player+
Kontakt z nami