Wiadomości z tagiem Niewinne  RSS
Kiedy raj zmienia się w koszmar

23.03.2024 21:38

„Coś w wodzie” to thriller o przyjaciółkach, których niewinny rejs po otwartym morzu zmienia się w koszmar.

Źródło: filmosfera.pl

Jonathan Majors znów pozwany. Była partnerka aktora podaje nowe szczegółowe przykłady znęcania się

20.03.2024 9:35

Grace Jabbari złożyła kolejny pozew przeciwko Jonathanowi Majorsowi. Opisała w nim szczegółowo sytuacje, gdy aktor podczas trwania ich związku miał znęcać się nad nią psychicznie i fizycznie.Nowe informacje w sprawie . Aktor w dalszym ciągu utrzymuje, że jest niewinny. Przyznał to między innymi w programie Good Morning America. Ława przysięgłych orzekła jednak coś innego. 18 grudnia 2023 roku uznała, że jest winny lekkomyślnego ataku trzeciego stopnia oraz nękania swojej byłej partnerki, Grace Jabbari....

Tagi: Niewinne
Źródło: naekranie.pl

Maraton Horrorów 2024 - 2024-03-22

15.03.2024 14:36


Straszny piątek ze strasznym maratonem horrorów. Tym razem na ekranie zobaczymy filmy: Gdy Rodzi się zło, Coś w Wodzie, Dzieci Amelii. O CZYM SĄ FILMY? GDY RODZI SIE ZŁO: Mieszkańcy małej osady odkrywają, że wkrótce narodzi się wśród nich Zło. Przerażeni próbują uciekać, zaczynając desperacką walkę z czasem. Szybko okaże się jednak, że będą musieli zmierzyć się z prawdziwym koszmarem. COŚ W WODZIE: Niewinny rejs po otwartym morzu zmienia się w koszmar za sprawą ataku drapieżnych rekinów. DZIECI AMELII: Edward szuka biologicznej rodziny w Portugalii. Odnajduje willę i ponownie spotyka się ze swoją dawno zaginioną matką i bliźniakiem. Jednak ich wspólna przeszłość skrywa mroczny sekret, który na zawsze zmieni jego postrzeganie własnej tożsamości i korzeni.

Źródło: www.kino.krakow.pl

Meksykański hit "Macocha" w Novelas+

12.03.2024 19:06

• "Macocha" to poruszająca historia wrobionej w zbrodnię kobiety, która poświęci własne życie, aby udowodnić swoją niewinność i odzyskać ukochane dzieci.
• Meksykańska telenowela to 50-odcinkowa historia o wytrwałości, bólu, ale również o wielkiej motywacji i miłości.

Tagi: Niewinne
Źródło: media2.pl

Nie tylko Komenda. Jego historia też wywołuje dreszcze. Spędził lata w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił

04.03.2024 17:22

Zawsze istnieje zagrożenie, że wymiar sprawiedliwości może się pomylić. Zdarzają się takie sytuacje, przez które niewinni ludzie odsiadują niesłusznie karę. Taki przypadek spotkał nie tylko Tomasza Komendę, a również Czesława Kowalczyka. Jego historia jest dramatyczna.

Tagi: Niewinne
Źródło: swiatgwiazd.pl

"Mam parę uwag" #80: "Anatomia upadku" - winna, niewinna czy nieważne?

29.02.2024 9:40

Złota Palma Złotą Palmą, ale uwagi zawsze można mieć. Zwłaszcza, że film Justine Triet to film z gatunku "chce się o nim rozmawiać". Dlatego w najnowszym odcinku podcastu "Mam parę uwag" zastanawiamy się, na ile warto zgadywać, czy grana przez Sandrę Hüller bohaterka jest winna czy nie jest. Zapraszają Julia Taczanowska i Jakub Popielecki. "Mam parę uwag" - rozmawiamy o filmie "Anatomia

Tagi: Niewinne
Źródło: www.filmweb.pl

Matka Tomasza Komendy odsunięta od pogrzebu syna. Serce się kraje na widok tego, co się stało

26.02.2024 14:09

Trwa pogrzeb Tomasza Komendy. W ostatniej drodze towarzyszy zmarłemu synowi mama Teresa, która zawsze wierzyła w jego niewinność. Wiadomość o odejściu syna była dla niej wstrząsającym ciosem. W ostatnich dniach nie mogła funkcjonować z uwagi na tragedię.

Tagi: Niewinne
Źródło: swiatgwiazd.pl

Zabiła czy nie? "Anatomia upadku" to majstersztyk

26.02.2024 13:38

Nieraz kino zabierało widzów na salę sądową, gdzie do ostatniej minuty nie było wiadomo, czy bohater jest winny czy niewinny. Jednak w "Anatomii upadku" Justine Triet najciekawsze jest to, co dzieje się pomiędzy i dlaczego wydaje nam się tak, a nie inaczej. Zwycięzca Złotej Palmy z Cannes ma spore szanse okazać się oscarowym czarnym koniem.

Źródło: film.wp.pl

Leczyła Tomasza Komendę. Mówi, jak się zachowywał. Jednego od razu była pewna

23.02.2024 8:14

Tomasz Komenda zmarł w środę 21 lutego, o czym poinformowano na antenie TVN24. Niewinnie skazany mężczyzna spędziła 18 lat w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił. Po odzyskaniu wolności nie miał lekko. Lekarka zdradziła jakim pacjentem był 46-latek. Na stan zdrowia sprowadzało się wszystko z jego otoczeniu.

Tagi: Niewinne, TVN
Źródło: swiatgwiazd.pl

reklama
Kontakt z nami