player+
Wiadomości z tagiem Kapitan Ameryka  RSS
Chris Evans okrzyknięty najseksowniejszym żyjącym mężczyzną 2022 roku

08.11.2022 10:50


Magazyn „People” ogłosił wyniki tegorocznej edycji plebiscytu na najseksowniejszego mężczyznę świata. Tym razem laur zwycięstwa przypadł w udziale Chrisowi Evansowi. Filmowy Kapitan Ameryka skomentował wygraną w żartobliwym tonie. „Moja mama będzie taka szczęśliwa. Jest dumna ze wszystkiego, co robię, ale teraz ma coś, dzięki czemu będzie mogła naprawdę się przechwalać” – stwierdził aktor.

Źródło: film.interia.pl

Najseksowniejszy mężczyzna świata wybrany. Fani Marvela będą zachwyceni

08.11.2022 8:21

Tegoroczny najseksowniejszy mężczyzna świata wybrany, donosi magazyn "Variety". Tym razem obdarzenia tytułem doczekał się... Kapitan Ameryka. Mowa oczywiście o Chrisie Evansie.

Źródło: film.wp.pl

"Captain America: New World Order": Znamy gwiazdy filmu

12.09.2022 12:23


Shira Haas, izraelska aktorka, której sławę przyniosły role w serialach Netfliksa "Shtisel" i "Unorthodox"", dołączyła do obsady produkcji "Captain America: New World Order". Zagra w nim rolę Sabry, obdarzonej ponadnaturalnymi mocami agentki Mossadu. W czwartym solowym filmie o Kapitanie Ameryce zobaczymy też Tima Blake'a Nelsona ("Bracie, gdzie jesteś"). Wcieli się w postać złoczyńcy o pseudonimie Lider.

Źródło: film.interia.pl

Specjaliści od zniszczeń? Bracia Russo o scenie wartej miliony

23.07.2022 12:56

Kilka lokalizacji na świecie, setki kaskaderów, statystów, wybuchy, pościgi, strzelaniny - nowy film braci Russo to wręcz same sceny akcji. Jedna robi szczególne wrażenie. "Gray Man" Netfliksa to opowieść o płatnym mordercy , który ucieka przed rządowymi agentami, pragnącymi usunąć niewygodnego dla nich świadka. W pościg za nim niemal po całym świecie wyrusza prywatny agent pozbawiony wszelkich skrupułów . Anthony i Joe Russo to duet odpowiedzialny za takie kinowe hity jak , , "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Mówi się, że budżet na "Gray Mana" to nawet 200 milionów dolarów! Podczas berlińskiej premiery filmu w rozmowie z nami, mówią o swojej ulubionej scenie całej produkcji.

Źródło: film.wp.pl

"Kapitan Ameryka 4": Wiemy kto wyreżyseruje film Marvela!

10.07.2022 10:48


"The Hollywood Reporter" donosi, że czwartą część "Kapitana Ameryki" wyreżyseruje nigeryjsko-amerykański filmowiec Julius Onah, najbardziej znany z thrillera z 2018 roku "Paradoks Cloverfield". Co jeszcze wiemy na temat nowego filmu Marvela?

Źródło: film.interia.pl

"Kapitan Ameryka 4" ma reżysera! Widowisko nakręci twórca "Paradoksu Cloverfield"

09.07.2022 0:36

Marvel Studios znalazł wreszcie człowieka, który stanie za kamerą czwartego filmu o przygodach Kapitana Ameryki! Szczegóły w dalszej części artykułu.

Źródło: fdb.pl

"Kapitan Ameryka 4" czy "Twisted Metal"? Niebawem ruszają zdjęcia do wyczekiwanej produkcji

13.04.2022 12:37

Sam Wilson wreszcie będzie dzierżył kultową tarczę marvelowskiego superbohatera. Finał serialu Falcon i Zimowy Żołnierz sprawił, że poznaliśmy następcę Stevena Rogersa w roli Kapitana Ameryki.

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami