Wiadomości z tagiem Jennifer Aniston  RSS
"Zabójcze wesele" z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem. Przygoda życia? "Byliśmy chętni na wszystko!"

31.03.2023 9:44

"Zabójcze wesele" to kontynuacja komedii kryminalnej Netfliksa. Znani nam z "Zabójczego rejsu" Audrey i Nick Spitzowie znowu, chcąc odetchnąć od szarej codzienności i ogrzać się w blasku znanych i bogatych, wpakowali się w niemałe kłopoty. Oczywiście na międzynarodową skalę! Okazuje się, że ich nowa pasja - zagadki detektywistyczne, bardzo im się teraz przyda. To jest nie tylko kwestia wielkich pieniędzy, ale także... życia i śmierci. W rozmowie z Wirtualną Polską Jennifer Aniston i Adam Sandler przyznali, że niezwykłe okoliczności kręcenia "Zabójczego wesela" to praca-marzenie. Która scena zapadła im w pamięć? Jaką niezwykłą historią postanowił podzielić się z nami hollywoodzki gwiazdor? Zobaczcie!

Źródło: film.wp.pl

Jennifer Aniston przyznaje, że serial „Przyjaciele” może być dzisiaj odbierany jako obraźliwy

30.03.2023 20:49

Podczas trasy promocyjnej filmu „Zabójcze wesele” Netfliksa, Jennifer Aniston została ponownie zapytana o serial „Przyjaciele”. Przyznała, że nie widzi sensu jego kontynuacji. Dodała także, że dzisiaj może uchodzić za obraźliwy za prezentowany tam rodzaj humoru.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jennifer Aniston i Adam Sandler w sequelu hitu Netfliksa. Chcą razem zagrać w dramacie

30.03.2023 11:01


Jennifer Aniston i Adam Sandler ponownie pojawią się razem na ekranie w kontynuacji hitu Netfliksa. "Zabójcze wesele" zadebiutuje na platformie 31 marca, a aktorzy znów połączyli siły, by rozwiązać zagadkę kryminalną. W wywiadzie Aniston wspomniała, że chciałaby wystąpić z Sandlerem w bardziej dramatycznej produkcji.

Źródło: film.interia.pl

Jennifer Aniston w obronie filmowej komedii. "Świat potrzebuje humoru"

29.03.2023 18:43


"Świat potrzebuje humoru. Nie możemy traktować się zbyt poważnie" - powiedziała Jennifer Aniston podczas promocji swego nowego filmu - komedii Netfliksa "Zabójcze wesele". Aktorka podkreśliła, że w świecie poprawności politycznej twórcy komedii stają przed coraz trudniejszym zadaniem.

Źródło: film.interia.pl

Adam Sandler chciał być jak Tom Cruise? Musiał wymienić sobie biodro

29.03.2023 11:42


Lada moment na platformę Netflix trafi sequel komedii "Zabójczy rejs" z 2019 roku. W kontynuacji tej produkcji ponownie zobaczymy Jennifer Aniston i Adama Sandlera, którzy znów wcielili się w parę detektywów. Przy okazji premiery tego filmu aktor ujawnił, że podczas kręcenia zdjęć doznał kontuzji, która zakończyła się hospitalizacją. Uraz okazał się na tyle poważny, że Sandler musiał poddać się operacji wymiany stawu biodrowego.

Źródło: film.interia.pl

„Zabójcze wesele” z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem już 31 marca na Netfliksie

09.03.2023 20:47

Netflix udostępnił plakat i nowy klip do swojego wielkiego hitu, komedii akcji „Zabójcze wesele” będącej kontynuacją „Zabójczego rejsu” z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston w rolach głównych.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Zabójcze wesele" z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem - plakat i klip hitowej komedii Netflix

09.03.2023 11:46

Netflix udostępnił plakat i nowy klip do swojego wielkiego hitu, komedii akcji Zabójcze wesele będącej kontunuacją Zabójczego rejsu z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston w rolach głównych.

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami