Wiadomości z tagiem Iron Man  RSS
Alejandro Gonzalez Inarritu zarzuca Robertowi Downeyowi Jr. rasizm?

09.09.2022 20:36


Siedem lat minęło od chwili, gdy Robert Downey Jr. ("Iron Man") obraził czterokrotnego zdobywcę Oscara, meksykańskiego reżysera Alejandro Gonzaleza Inarritu. Pomimo upływu tego czasu, filmowiec wciąż ma za złe supergwiazdorowi, że wyśmiał jego pochodzenie. I nie zamierza mu odpuszczać.

Źródło: film.interia.pl

Iron Man: Jon Favreau był przeciwny jego śmierci

01.08.2022 20:39


Iron Man dla wielu był najciekawszym spośród Avengersów. Była to przede wszystkim zasługa mistrzowskiej kreacji Roberta Downeya Jr. Śmierć Tony'ego Starka wstrząsnęła widzami, nic więc dziwnego, że wielu z nich zadawało sobie pytanie - dlaczego Iron Man musiał zginąć? Jak się okazało, reżyserowi dwóch pierwszych części to rozwiązanie fabularne zupełnie nie przypadło do gustu.

Tagi: Iron Man
Źródło: film.interia.pl

Skompromitowany Armie Hammer zaszył się w posiadłości Roberta Downeya Jr.

16.07.2022 8:41


Po tym, jak Armie Hammer został oskarżony przez kilka kobiet o molestowanie seksualne, jego kariera w Hollywood legła w gruzach. Media donosiły niedawno, że skompromitowany aktor przebywa na Kajmanach, gdzie podjął pracę w jednym z tamtejszych hoteli. W wyniku wzmożonego zainteresowania mediów, Hammer ulotnił się z rajskich wysp i zaszył w posiadłości swojego przyjaciela, Roberta Downeya Jr. Gwiazdor "Iron Mana" miał wcześniej sfinansować jego pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym.

Źródło: film.interia.pl

Scarlett Johansson: Dzięki roli Czarnej Wdowy zaczęła chodzić na siłownię

07.03.2022 17:32


Hollywoodzka aktorka wyjawiła, że zanim dostała rolę Czarnej Wdowy w drugiej części „Iron Mana”, nigdy w życiu nie była na siłowni. Kiedy w końcu tam trafiła, by przygotować się do zagrania wymagających scen akcji, nie umiała zupełnie posługiwać znajdującym się tam sprzętem.

Źródło: film.interia.pl

Marvel w wersji chińskiej

12.09.2021 0:00

„Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” to film oparty na komiksach Marvela o Shangu-Chi, mniej znanym azjatyckim bohaterze nazywanym również Mistrzem Kung Fu czy Bratem Ręką. To drugi, po Czarnej Wdowie, film czwartej fazy MCU i dwudziesty piąty z tego uniwersum ogólnie. Przed seansem warto sobie odświeżyć Iron Mana 3 czy Doktora Strange'a, bowiem wątki i postacie z tych produkcji pojawiają się w „Shangu-Chi…”.Shang-Chi ...

Tagi: Iron Man
Źródło: filmosfera.pl

Czarna Pantera ma swojego Hulkbustera. Jest silniejszy od zbroi Iron Mana

27.07.2021 19:39

Król T'Challa z Wakandy otrzymał w komiksach Marvela dostęp do zbroi Hulkbustera, który okazuje się być jeszcze potężniejszy od wersji stosowanej przez Iron Mana.Tworzenie zbroi Hulkbustera nie jest wyłącznie domeną Iron Mana. Okazuje się, że nie tylko Tony Stark obawiał się wymknięcia Hulka spod kontroli, ale również król T'Challa. Czarna Pantera dysponuje nie tylko wiedzą do stworzenia potężnego kombinezonu, ale również złoża vibranium. Wakanda Hulkbuster okazał się być potrzebny po tym, jak Amadeus...

Tagi: Iron Man
Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami