Wiadomości z tagiem Gladiator  RSS
"Gladiator 2" pochłania coraz większe fundusze! Kwota zwala z nóg

26.02.2024 20:36


Sequel kultowego "Gladiatora" zdaje się mieć nieco pod górkę. Nie tylko przerwy w zdjęciach, czy wypadki na planie utrudniają prace nad filmem, ale też coraz szybciej rozrastający się budżet. Kwota zwala z nóg!

Tagi: Gladiator
Źródło: film.interia.pl

310 mln dolarów. Najdroższy film roku, jeden z najdroższych w historii

24.02.2024 18:04

W ubiegłym roku Paramount zrealizował kilka kinowych hitów, ale żadnemu z nich nie udało się odnieść spektakularnego sukcesu. W bieżącym sezonie słynna wytwórnia stawia wszystko na jedną kartę. Według ostatnich informacji budżet "Gladiatora 2" zamknął się w astronomicznej kwocie 310 mln dolarów.

Tagi: Gladiator
Źródło: film.wp.pl

To będzie jeden z najdroższych filmów w historii. Budżet powala na kolana

24.02.2024 11:01


O "Gladiatorze 2" głośno jest już od dłuższego czasu. Co jakiś czas pojawiają się kolejne informacje dotyczące filmu. Właśnie poznaliśmy budżet widowiska i trzeba przyznać, że kwota robi wrażenie. Sequel oscarowej produkcji z 2000 roku będzie jednym z najdroższych dzieł w historii kina.

Tagi: Gladiator
Źródło: film.interia.pl

"Gladiator 2" jednym z droższych filmów w dziejach kina. Budżet robi wrażenie!

24.02.2024 9:40

"Gladiator 2" zadebiutuje w kinach dopiero 22 listopada, ale już teraz o widowisku Ridleya Scotta jest głośno. A wszystko za sprawą nieprawdopodobnie wysokiego budżetu produkcji, przez który film może mieć problem z przyniesieniem zysków.      "Gladiator 2" z budżetem wielkim jak Koloseum Jak informuje "The Hollywood Reporter", pierwotnie realizacja "Gladiatora 2" miała kosztować 165

Źródło: www.filmweb.pl

Gladiator 2 - budżet strasznie wzrósł. Ridley Scott ma problem

23.02.2024 18:54

Gladiator 2 wpisuje się w serię hollywoodzkich produkcji, których budżety wzrosły do niebotycznych sum, co praktycznie przekreśla sukces finansowy.Jak donosi The Hollywood Reporter, miał mieć budżet 165 mln dolarów. Według najnowszych informacji wzrósł on kosmicznie w trakcie realizacji aż do 310 mln dolarów. Dla porównania pierwsza część z 2000 roku kosztowała 103 mln dolarów. Jaki jest powód tej sytuacji? Gladiator 2 - za duży budżet...

Źródło: naekranie.pl

Gladiator 2 - włodarze studia widzieli fragmenty. Jest dobrze?

17.02.2024 14:50

Trwa postprodukcja Gladiatora 2 w reżyserii Ridleya Scotta. Nawet są gotowe pierwsze fragmenty, które reżyser pokazał osobom decyzyjnym.Jak donosi Deadline, osoby decyzyjne w studiu, które tworzy i finansuje  widziały fragmenty widowiska Ridleya Scotta. Według ich źródeł byli "powaleni na kolana" przez to, jak dobrze to wygląda. Oficjalnie i otwarcie nikt nie wyraził swojej opinii na temat tego, co pokazano. Gladiator 2 - informacje o...

Tagi: Gladiator
Źródło: naekranie.pl

Ridley Scott wyreżyseruje biografię Bee Gees

16.02.2024 20:36

Kilkukrotnie nominowany do Oscara reżyser Gladiatora Ridley Scott rozpoczął zaawansowane rozmowy w sprawie wyreżyserowania biograficznego filmu opowiadającego historię muzycznego zespołu Bee Gees.

Źródło: fdb.pl

Ridley Scott nakręci film biograficzny o zespole Bee Gees

16.02.2024 8:43

Do czterech razy sztuka? Paramount Pictures po raz czwarty zmienia reżysera planowanego od jakiegoś czasu filmu biograficznego o Bee Gees. Tym razem wybór studia padł na żywą legendę kina, Ridleya Scotta. Angaż miał otrzymać po tym, jak studio zachwyciło się jego "Gladiatorem 2". Wszyscy reżyserzy filmu o Bee Gees Film o Bee Gees został oficjalnie ogłoszony przez Paramount w 2021 roku.

Źródło: www.filmweb.pl

Największe wpadki kostiumowe w historii kina. Tylko wprawne oko je zauważy

12.02.2024 13:31


W procesie produkcji filmów nie zawsze można uniknąć drobnych lub większych wpadek. Nie ustrzegli się przed nimi nawet twórcy najpopularniejszych filmów hollywoodzkich. Poniżej prezentujemy zestawienie kilku niedociągnięć kostiumowych w takich filmach jak "La la land, "Gladiator" czy "Pretty Woman".

Źródło: film.interia.pl

''Sleeping Dogs'' - zwiastun kryminalnej produkcji z Russellem Crowem w roli głównej

26.01.2024 10:24

W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun thrillera psychologicznego Sleeping Dogs, w którym w głównej roli występuje legendarny odtwórca Maximusa w filmie Gladiator – Russell Crowe.

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami