Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem CANAL+  RSS
Bez patosu o byciu ojcem i autyzmie

23.06.2024 0:00

– Mój syn to jedyna sprawa, której nie chcę w życiu schrzanić. „Mój syn Ezra” to wzruszająca historia ojca (Bobby Canavale), próbującego zrozumieć świat małego autystyka i przekonać do niego otoczenie. Max to przebijający się komik i rozwiedziony ojciec, który dzieli opiekę nad synem z byłą żoną. Ojcem jest szalonym, zabierającym syna w przebraniu i peruce na kabaret. Płaczącym nad jego niezrozumieniem przez szkołę, ...

Tagi: CANAL+
Źródło: filmosfera.pl

"Najmocniejszy film roku". Oscarową produkcję można już obejrzeć w domu

21.06.2024 8:05

21 czerwca w ofercie Canal+ pojawiła się "Strefa interesów". Słusznie reklamowana jest jako hit czerwca. Realizowana w naszym kraju polska koprodukcja zdobyła dwa Oscary i została uznana najmocniejszym, najbardziej poruszającym filmem ostatnich lat.

Tagi: Oscary, CANAL+
Źródło: film.wp.pl

Na Netfliksie nowa komedia z Maciejem Stuhrem. Czy „Spadek” będzie hitem? (recenzja)

19.06.2024 22:10

Debiutujący na Netfliksie „Spadek”, to komedia napisana przez Łukasza Sychowicza, twórcę znanego z „The Office PL” i niedawnej premiery Canal+ online zatytułowanej „Algorytm miłości”. Tym razem scenarzysta stworzył historię oderwaną od przewrotnego i mocnego humoru, do którego nas przyzwyczaił.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Prosta sprawa" - materiał zza kulis o karkonoskich układach

14.06.2024 22:02

Już dziś w CANAL+ online można zobaczyć finałowe odcinki gangsterskiego serialu twórców Furiozy — PROSTEJ SPRAWY. Pełna akcji historia na podstawie bestsellerowej powieści Wojciecha Chmielarza o sprawiedliwym mścicielu zyskała sympatię zarówno widzów, jak i krytyków, którzy zachwycali się brawurowo zrealizowanymi scenami akcji oraz porywającą od pierwszych minut historią.

Tagi: CANAL+
Źródło: fdb.pl

Polacy oglądają na potęgę. Wciąż budzi emocje, chcieli zablokować film

14.06.2024 9:24

Po umiarkowanym sukcesie w kinach "Biała odwaga" trafiła trafiła na platformy cyfrowe i streamingowe. Można ją oglądać w dwóch wersjach. W Canal+ zobaczymy wersję znaną z dużego ekrany. Na Amazon Prime Video "Biała odwaga" pokazywana jest w formie trzyodcinkowego serialu.

Tagi: Amazon, CANAL+
Źródło: film.wp.pl

Nowy sezon Ekstraklasy w Canal+. Zmiana godzin transmisji

14.06.2024 9:23

• W lipcu rusza nowy sezon Ekstraklasy
• Wszystkie mecze w Canal+

Tagi: Mecz, CANAL+
Źródło: media2.pl

Canal+ z Max. Specjalne oferty i kampania reklamowa (wideo)

13.06.2024 14:24

• Serwis HBO Max zmienił się w Max.
• Z tej okazji Canal+ przygotował specjalny pakiet dla kinomanów

Tagi: HBO, CANAL+
Źródło: media2.pl

Nowy sezon serii "Polska z góry" w Planete+ i Canal+ Online

12.06.2024 11:03

• Autorzy serii "Polska z góry" po raz ósmy zabierają nas w podniebną podróż, w czasie której ujrzymy Polskę z lotu ptaka.

Tagi: Polsat, CANAL+
Źródło: media2.pl

Ruszyły zdjęcia do serialu Canal+ zatytułowanego „Edukacja XD”

07.06.2024 22:45

W kwietniu w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl producentka Dorota Kośmicka potwierdziła, że wraz z Malcolmem XD pracuje nad serialem „Edukacja XD”. Wcześniej twórcy zrealizowali razem serial „Emigracja XD”, który zadebiutował w ofercie Canal+ w marcu ubiegłego roku. Teraz stacja ogłosiła start zdjęć do “Edukacji XD”.

Tagi: CANAL+
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Edukacja XD": Ruszyły zdjęcia do kontynuacji "Emigracji XD". Malcolm i Stomil wracają

07.06.2024 12:15

Stacja Canal+ ogłosiła, że rozpoczęły się zdjęcia do serialu komediowego "Edukacja XD". To kontynuacja przygód Malcolma (Tomasz Włosok) oraz Stomil (Michał Balicki) znanych z "Edukacji XD". "Edukacja XD": Malcolm i Stomil powracają Scenariusz na podstawie własnej powieści napisał Malcolm XD do spółki Łukaszem Kośmickim ("Emigracja XD", "Klangor"), który jest również reżyserem wszystkich

Tagi: CANAL+
Źródło: www.filmweb.pl

reklama
Kontakt z nami