Wiadomości z tagiem Anna Wendzikowska  RSS
"Porzucona 3 tygodnie po porodzie". Smutne wyznanie gwiazdy

23.05.2024 16:54

Była gwiazda TVN po raz kolejny rozlicza się z trudnymi przeżyciami. Co tym razem napisała Anna Wendzikowska i jakie zdjęcia pokazała?

Źródło: swiatgwiazd.pl

Anna Kalczyńska o kulisach zwolnień w "DDTVN". Wbiła szpilę Prokopowi. Ale go podsumowała

12.04.2024 23:17

Anna Kalczyńska była jedną z kilku osób, które właściwie z dnia na dzień straciły pracę w „Dzień dobry TVN”. Teraz otworzyła się w rozmowie z inną dziennikarką, którą stacja potraktowała w skandaliczny sposób – Anną Wendzikowską. Co ujawniła?

Źródło: swiatgwiazd.pl

TYLKO U NAS: Anna Wendzikowska zgłosiła mobbing w TVN. Reakcja? To skandal, co jej odpowiedzieli

28.02.2024 20:49

Anna Wendzikowska wróciła wspomnieniami do okresu swojej pracy w TVN-ie. Jak wyznała, w telewizji dochodziło do sytuacji mobbingowych. Niesłychane, co usłyszała, gdy zdecydowała się zgłosić sprawę do przełożonych.

Źródło: swiatgwiazd.pl

"Tęsknię za bezdzietnością". Anna Wendzikowska o samotnym macierzyństwie i postawie ojców. Krytyki nie brakuje

28.02.2024 14:09

Anna Wendzikowska miała okazję porozmawiać z Andrzejem Sołtysikiem w Świecie Gwiazd o kulisach samotnego macierzyństwa. Była gwiazda TVN doczekała się dwóch córek, które znajdują się pod jej opieką. Po raz pierwszy powiedziała o swoich odczuciach wobec rodzicielstwa i postawy byłych partnerów. Ma im coś do zarzucenia?

Źródło: swiatgwiazd.pl

Anna Wendzikowska miała wypadek. Dziennikarka pokazała bolesne obrażenia

22.01.2024 12:23

To miał być wyjątkowy, rodzinny czas. Niestety podczas wycieczki z córkami Anna Wendzikowska miała wypadek. Zdjęcie przedstawiające obrażenia dziennikarka opublikowała w swoich mediach społecznościowych.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Julia Kamińska otwarcie o terapii. "Najlepsza decyzja, jaką podjęłam w życiu"

24.08.2023 17:58

W programie Anny Wendzikowskiej - "Gościówy" - Julia Kamińska opowie m.in. o tym, jak ważna była dla niej terapia. - Szukałam ratunku, bo w moim życiu pojawiały się rzeczy, z którymi sobie nie radziłam - mówi.

Źródło: film.wp.pl

Czerwony dywan pełen gwiazd na premierze filmu "PORADY NA ZDRADY 2" Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia!

04.08.2023 12:40

Wczoraj wieczorem w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu "Porady na zdrady 2". Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy filmu: Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Zawierucha, Renata Dancewicz, Antonii Królikowski, Karolina Chapko, Michał Meyer, Anna Samusionek i Ksawery Szlenkier. Wydarzenie przyciągnęło takie osobowości świata kultury i show biznesu jak: Caroline Derpienski, Monika Miller, Ewelina Ruckgaber, Monika Goździalska, Rafał Grabias, Agnieszka Mrozińska z mężem, Rafał Szatan, Kamila Kamińska, Małgorzata Królikowska, Marek Krupski i wielu innych. Uroczystość poprowadziła Anna Wendzikowska.

RoznegliĹźowana Anna Wendzikowska w obiektywie cĂłrki na Dominikanie. Fani zachwyceni!

10.01.2021 20:20

O tym, że Anna Wendzikowska kocha podróże, nie trzeba nikomu mówić. Nawet w dobie pandemii postanowiła więc wybrać się na wakacje. Towarzyszą jej córki - Kornelia i Antonia. Jedna z dziewczynek robi mamie piękne zdjęcia, które ona chętnie pokazuje w sieci.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Anna Wendzikowska w pełnym rozkroku! Gwiazda TVN tańczy na rurze!

21.12.2020 18:15

Anna Wendzikowska doskonale wie, jak podkręcić uwagę swoich obserwatorów. Jej zdjęcia już wielokrotnie wywoływały ogromne emocje, ale pod najnowszą fotografią może pojawić się istna burza wśród komentarzy!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Anna Wendzikowska wyjaśnia, skąd ma pieniądze na ciągłe podróże!

13.08.2020 15:24

Anna Wendzikowska kocha podróżować, a na jej Instagramie królują zdjęcia z dalekich wyjazdów. Jeden z internautów zapytał ostatnio dziennikarkę wprost, skąd bierze na to wszystko pieniądze. Wendzikowska w długim wpisie wyjaśniła.

Źródło: www.telemagazyn.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami