Wiadomości z tagiem Agata Kulesza  RSS
Telewizyjna premiera serialowego hitu Playera. "Skazana" w TVN

27.04.2022 12:15

• Na antenie TVN debiutuje serialowy hit Player Original z Agatą Kuleszą.
• "Skazana" to historia inspirowana książką Ewy Ornackiej "Skazane na potępienie".
• Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok.

Źródło: media2.pl

Kulesza, Głowacki i Banasiuk twarzami kampanii „Player się zmienił - nie znasz, to poznaj!” (wideo)

08.12.2021 20:51

W czwartek, 9 grudnia rozpocznie się nowa kampania serwisu Player.pl, której twarzami zostali Agata Kulesza, Piotr Głowacki i Mateusz Banasiuk. Akcja będzie promowana hasłem „Player się zmienił - nie znasz, to poznaj!”.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Tomasz Wolny atakuje Kubę Wojewódzkiego! "Gość z niepełnosprawnością rozumu"

21.10.2021 18:10


Uśmiechnięty, opanowany, pogodny, stonowany. Taki zwykle jest Tomasz Wolny. Jednak Kubie Wojewódzkiemu udało się go doprowadzić do wściekłości. Prowadzącego „Pytanie na Śniadanie” zbulwersowała wypowiedź gwiazdora TVN, który - kpiąc z auta Agaty Kuleszy - stwierdził, że jest to „samochód z zespołem Downa”. „Żerujący na najniższych instynktach gawiedzi, drwiący i pompujący ego kosztem m.in. osób z niepełnosprawnością” - napisał Wolny o Wojewódzkim. Ale zaoferował mu też pomoc.

Źródło: film.interia.pl

Wesele - 2021-10-08

26.09.2021 14:35

reżyseria: Wojciech Smarzowski
obsada: Robert Więckiewicz, Agata Kulesza, Andrzej Chyra, Michalina Łabacz
tytuł oryginalny: Wesele
Wojciech Smarzowski – twórca niezapomnianych obrazów: „Wołyń", „Drogówka", „Róża" oraz rekordowego hitu „Kler", który w kinach obejrzało ponad 5 milionów widzów, powraca z najbardziej przełomowym dziełem w karierze. „Wesele" to historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. To szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna. Jak mówi sam reżyser, jego najnowszy obraz ma być „opowieścią o manipulowaniu emocjami i ostrzeżeniem przed mową nienawiści”.
Wesele Anno Domini 2021. Gromada podchmielonych gości szaleje na parkiecie w rytm disco polo, druhny zacięcie rywalizują ze sobą w konkursach, ktoś nagrywa wideo życzenia dla młodej pary. Wesele jakich wiele, jednak pod pozorem dobrej zabawy kryje się gorzka prawda o nas. Panna młoda w zaawansowanej ciąży (Michalina Łabacz), zdecydowana na emigrację, z rosnącym niepokojem obserwuje wybryki męża. Jej ojciec, lokalny biznesmen Rysiek (Robert Więckiewicz), tej nocy też ma więcej zmartwień niż tylko zamieszanie wokół ślubu córki. Interes życia wisi na włosku, a w tle są nie tylko wielkie pieniądze, ale także szczęście jego najbliższych. Sytuacja zaognia się również za sprawą zaproszonych na uroczystość gości, a wszystko to obserwuje senior rodu Antoni Wilk (Ryszard Ronczewski), do którego wracają wspomnienia dramatycznych wydarzeń sprzed lat, kiedy poznał miłość swojego życia. Z każdą minutą rosną emocje i odżywają najgłębsze uczucia, historie burzliwych miłości dawnych i nowych kochanków przenikają się nawzajem. Stopniowo zatraca się granica między tym co kiedyś, a tym co teraz. Na jaw wychodzą tajemnice przeszłości, nakręcające spiralę zła, z której nie ma ucieczki. Mało komu udaje się zobaczyć coś więcej poza „swoimi własnymi” prawdami. A jeśli już się uda, to najczęściej w ukryciu – w obawie i strachu przed konsekwencjami i zdemaskowaniem. Świt zastanie bohaterów w różnej kondycji, stanie emocjonalnym i z różnym bagażem doświadczeń. Pewne jest tylko jedno – z tym weselnym kacem każdy będzie musiał poradzić sobie sam.
Pośród jak zawsze doskonałej obsady znaleźli się między innymi: Robert Więckiewicz, Michalina Łabacz, Agata Kulesza, Andrzej Chyra, Ryszard Ronczewski, Arkadiusz Jakubik, Mateusz Więcławek, Przemysław Przestrzelski i najnowsze aktorskie odkrycie twórcy „Kleru” – Agata Turkot. Za kamerą stanął stały współpracownik reżysera, Piotr Sobociński Jr, autor zdjęć do takich filmów jak „Wołyń", „Róża", „Drogówka" czy ostatnio nominowanego do Oscara „Bożego Ciała". Muzykę skomponował Mikołaj Trzaska, który współpracował z Wojciechem Smarzowskim przy takich tytułach jak „Róża”, „Drogówka” czy „Kler”. Za scenografię odpowiada nagrodzony Orłem i Złotymi Lwami Marek Warszewski, którego prace można było podziwiać w produkcjach „Miasto 44”, „Magnezja” czy „Najlepszy”.
Producentem filmu jest Studio Metrage w koprodukcji z Canal+.
Film współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej

Agata Kulesza odsłoniła swoją gwiazdę na Piotrkowskiej

21.09.2021 18:27


Aktorka Agata Kulesza odsłoniła we wtorek swoją gwiazdę w Łódzkiej Alei Gwiazd na ul. Piotrkowskiej dołączając do ponad 70 twórców - reżyserów, scenarzystów, operatorów, aktorów i producentów - którzy wcześniej zostali w ten sposób uhonorowani przez Miasto Łódź.

Źródło: film.interia.pl

Aktorka Agata Kulesza będzie miała swoją gwiazdę na Piotrkowskiej

14.09.2021 20:48

Aktorka filmowa i teatralna Agata Kulesza zostanie uhonorowana gwiazdą w Łódzkiej Alei Gwiazd na ul. Piotrkowskiej. Jej odsłonięcie nastąpi 21 września.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami