Wiadomości z tagiem Adam Sandler  RSS
"Zabójcze wesele" z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem. Przygoda życia? "Byliśmy chętni na wszystko!"

31.03.2023 9:44

"Zabójcze wesele" to kontynuacja komedii kryminalnej Netfliksa. Znani nam z "Zabójczego rejsu" Audrey i Nick Spitzowie znowu, chcąc odetchnąć od szarej codzienności i ogrzać się w blasku znanych i bogatych, wpakowali się w niemałe kłopoty. Oczywiście na międzynarodową skalę! Okazuje się, że ich nowa pasja - zagadki detektywistyczne, bardzo im się teraz przyda. To jest nie tylko kwestia wielkich pieniędzy, ale także... życia i śmierci. W rozmowie z Wirtualną Polską Jennifer Aniston i Adam Sandler przyznali, że niezwykłe okoliczności kręcenia "Zabójczego wesela" to praca-marzenie. Która scena zapadła im w pamięć? Jaką niezwykłą historią postanowił podzielić się z nami hollywoodzki gwiazdor? Zobaczcie!

Źródło: film.wp.pl

Jennifer Aniston i Adam Sandler w sequelu hitu Netfliksa. Chcą razem zagrać w dramacie

30.03.2023 11:01


Jennifer Aniston i Adam Sandler ponownie pojawią się razem na ekranie w kontynuacji hitu Netfliksa. "Zabójcze wesele" zadebiutuje na platformie 31 marca, a aktorzy znów połączyli siły, by rozwiązać zagadkę kryminalną. W wywiadzie Aniston wspomniała, że chciałaby wystąpić z Sandlerem w bardziej dramatycznej produkcji.

Źródło: film.interia.pl

Adam Sandler chciał być jak Tom Cruise? Musiał wymienić sobie biodro

29.03.2023 11:42


Lada moment na platformę Netflix trafi sequel komedii "Zabójczy rejs" z 2019 roku. W kontynuacji tej produkcji ponownie zobaczymy Jennifer Aniston i Adama Sandlera, którzy znów wcielili się w parę detektywów. Przy okazji premiery tego filmu aktor ujawnił, że podczas kręcenia zdjęć doznał kontuzji, która zakończyła się hospitalizacją. Uraz okazał się na tyle poważny, że Sandler musiał poddać się operacji wymiany stawu biodrowego.

Źródło: film.interia.pl

Adam Sandler z prestiżową nagrodą. Oklaskiwały go największe gwiazdy

21.03.2023 6:56


Adama Sandlera, urodzonego w Nowym Jorku aktora, komika, producenta i scenarzystę filmowego, a także muzyka mogliśmy ostatnio oglądać w filmach: "Rzut życia", "Hubie ratuje Halloween", czy "Zabójczy rejs". Jego największym atutem jest talent komediowy. I właśnie ten dar 19 marca został doceniony przez amerykańską narodową instytucję.

Źródło: film.interia.pl

Adam Sandler otrzymał nagrodę Marka Twaina za amerykański humor

20.03.2023 12:38

W dniu wczorajszym Adam Sandler odwiedził John F. Kennedy Center for the Performing Arts, gdzie otrzymał nagrodę Marka Twaina za amerykański humor.

Źródło: fdb.pl

Adam Sandler i Jennifer Aniston jako prywatni detektywi w kontynuacji ''Zabójczego rejsu''

30.01.2023 19:52

Pamiętacie kryminalną komedię Zabójczy rejs? Po czterech latach nadeszła jej pełnoprawna kontynuacja Zabójcze wesele. W rolach głównych powracają Adam Sandler i Jennifer Aniston. Netflix opublikował pierwszy zwiastun tego sequela. Znajdziecie go w dalszej części artykułu.

Źródło: fdb.pl

"Zabójcze wesele": Jennifer Aniston i Adam Sandler w komedii Netfliksa [zwiastun]

30.01.2023 16:24


Na 31 marca w serwisie Netflix zaplanowano premierę filmu "Zabójcze wesele" z głównymi rolami Jennifer Aniston i Adama Sandlera. Pojawił się właśnie pierwszy zwiastun produkcji, będącej kontynuacją komedii "Zabójczy rejs".

Źródło: film.interia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami