Wiadomości z tagiem 50 twarzy Greya  RSS
Najlepsze i najpopularniejsze filmy erotyczne. Pornografia w polskim kinie

06.02.2023 5:30


Podejście odbiorców do filmów erotycznych diametralnie zmieniło się w 2015 roku. Wszystko za sprawą niesamowitego sukcesu filmu „50 twarzy Greya”. Dzięki niemu erotyka w kinie stała się bardziej powszechna niż do tej pory. Jakie tytuły zyskały popularność? Co warto obejrzeć?

Źródło: film.interia.pl

"Back to Black": Film o Amy Winehouse robi Sam Taylor-Johnson, autorka "50 twarzy Greya"

17.01.2023 11:40


Powstaje film o życiu tragicznie zmarłej wokalistce Amy Winehouse. Bohaterkę biograficznej produkcji "Back to Black" gra Marisa Abel, a na fotelu reżysera zasiada Sam Taylor-Johnson, która zasłynęła jako autorka filmu "50 twarzy Greya".

Źródło: film.interia.pl

Ruszają zdjęcia do biografii Amy Winehouse. Zobaczcie jak wygląda Marisa Abela w roli wokalistki

13.01.2023 20:11

Dystrybutor nadchodzącej biografii Amy Winehouse Back to Black ujawnił pierwsze zdjęcie Marisy Abeli ​​w roli ikony nagrodzonej Grammy. Film wyreżyseruje Sam Taylor-Johnson, znana z filmu 50 twarzy Greya.

Źródło: fdb.pl

Tak będzie wyglądać filmowa Amy Winehouse. Pierwsze zdjęcie z biografii "Back to Black"

13.01.2023 18:20

W poniedziałek w Londynie ruszają prace na planie zdjęciowym zapowiadanej od dawna biografii Amy Winehouse. Główną rolę w "Back to Black" zagra Marisa Abela ("Branża"). Za kamerą stanie Sam Taylor-Johnson, reżyserka "50 twarzy Greya" i "Johna Lennona. Chłopaka znikąd". Twórcy zaprezentowali właśnie pierwsze zdjęcie Abeli ucharakteryzowanej na autorkę przeboju "Rehab".   Sam Taylor-Johnson

Źródło: www.filmweb.pl

"Heart of Stone": Gal Gadot będzie kobiecą odpowiedzią na Jamesa Bonda?

24.09.2022 19:11


W 2023 roku na Netflix trafi film "Heart of Stone", który ma być podobno kobiecą odpowiedzą na filmy o przygodach Jamesa Bonda. W roli głównej wystąpi Gal Gadot. Partnerować jej będzie znany z filmów "Belfast" i "50 twarzy Greya" Jamie Dornan.

Źródło: film.interia.pl

Brat bli??niak gwiazdora "Riverdale" uwodzi w m??odzie??owym odpowiedniku "50 twarzy Greya"! Kiedy premiera?

01.08.2020 15:19

Doskona??e wie??ci dla wszystkich fan??w filmu "After". Po kilkukrotnym prze??o??eniu premiery, wszystko wskazuje na to, ??e w ko??cu znamy ostateczn? dat? wej??cia do kin filmu "After 2"! Do tego jedn? z g????wnych r??l zagra Dylan Sprouse, czyli brat bli??niak gwiazdora "Riverdale"!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Gwiazda "50 twarzy Greya" w g????wnej roli w komediowym paradokumencie! O czym b?dzie serial?

16.06.2020 3:54

Dakota Johnson, znana przede wszystkim z "50 twarzy Greya" zagra jedn? z g????wnym r??l w nowym serialu od Amazon Studios! O czym b?dzie "Rodeo Queens"? Sprawd??, co ju?? wiemy!

Źródło: www.telemagazyn.pl

reklama
Kontakt z nami