Baner Fuksiarz
Niezniszczalni 4 - 2023-09-22

15.09.2023 20:35

reżyseria: Scott Waugh
obsada: Jason Statham, 50 Cent, Megan Fox, Sylvester Stallone
tytuł oryginalny: Expendables 4
Stara gwardia twardzieli powraca w towarzystwie młodszego pokolenia gwiazd kina akcji, by ocalić świat przed trzecią wojną światową.
W ręce terrorystów wpada broń masowej zagłady o mocy zdolnej zniszczyć całą planetę. Barney Ross i jego niezniszczalna ekipa wkraczają do akcji, by zapobiec wojnie Rosji z USA.
Takiego zagęszczenia masy mięśniowej, ołowiu i ognia na centymetr kwadratowy ekranu kino jeszcze nie widziało.
Czwarta odsłona najsłynniejszego cyklu kina akcji w historii. Do znanej ekipy dołączają po raz pierwszy „50 Cent”, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais i Andy Garcia.
Lee Christmas i Barney Ross po raz kolejny zwołują ekipę topowych najemników, by stanąć do walki z wyjątkowo bezwzględnym wrogiem. Niezniszczalni wkraczają do akcji zawsze, gdy wszystkie inne środki zawodzą. Tym razem jednak stara gwardia nie wystarczy. Do zespołu twardzieli dołącza młode pokolenie reprezentujące nowe style walki, inną taktykę i metody działania. Muszą odbić z rąk terrorystów broń masowej zagłady o niewyobrażalnej sile, zanim trafi ona w ręce dyktatora, który nie cofnie się przed niczym, by ocalić swoją potęgę. Dodatkową komplikacją będzie wybuchowa relacja, która połączy Lee Christmasa (Jason Statham) ze zmysłową femme fatale Giną (Megan Fox).

Więcej w serwisie www.kino.krakow.pl

Kod z obrazka
Komentarze (0):
reklama
Kontakt z nami